SK telecom T1 pozostaje w walce o pierwszą lokatę w fazie grupowej Mid-Season Invitational. Koreańczycy bez problemów poradzili sobie z Flash Wolves i teraz tracą już tylko jedno oczko do G2 Esports.

Flash Wolves 0:1 SK telecom T1
Hanabi Khan
Bugi Clid
Rather Faker
Betty Teddy
ShiauC Mata

Pierwsza krew powędrowała na konto Kima "Khana" Dong-ha, który zszedł na środkową alejkę i zabił rywala pod jego wieżą. Fenomenalna walka wokół Herolda w wykonaniu Koreańczyków pozwoliła im na pokonanie potwora i zrównanie z ziemią zewnętrznej środkowej struktury rywala. Z tego powodu po kwadransie rozgrywki różnica w złocie wynosiła aż siedem tysięcy sztuk.

Z tak ogromną przewagą i bardzo mocnym Azirem SKT bez problemu poradziło sobie z Nashorem chwilę po tym, jak potwór pojawił się na mapie. Kolejny teamfight przy Baronie po raz kolejny przebiegł po myśli Koreańczyków, którzy unicestwili czterech rywali i po raz drugi zgarnęli fioletowe wzmocnienie. Ostateczna walka w bazie rywala została wygrana przez reprezentantów LCK, którzy chwilę później mogli cieszyć się z kolejnego oczka w tabeli.

Już za chwilę o kolejne zwycięstwo powalczą gracze Invictus Gaming oraz Team Liquid. Rozgrywki możecie oglądać na kanałach Polsat Games na YouTube, Twitchu oraz w telewizji. Więcej szczegółów dotyczących Mid-Season Inivtational 2019 znaleźć można w naszej relacji tekstowej.