fot. Riot Games

SKT T1 deklasuje PVB i awansuje do play-offów MSI 2019!

SK telecom T1 było dzisiaj bezwzględne dla swoich oponentów podczas fazy grupowej Mid-Season Invitational 2019. Koreańczycy najpierw rozgromili Flash Wolves, a następnie zdeklasowali również Wietnamczyków z Phong Vu Buffalo, rozbijając ich w zaledwie 25 minut. Dzięki dzisiejszym zwycięstwom SKT T1 zagwarantowało sobie awans do play-offów MSI 2019 i już w najbliższy weekend zagra w Tajpeju.

Phong Vũ Buffalo
Phong Vu Buffalo 0 : 1 SK telecom T1
Zeros Khan
Meliodas Clid
Naul Faker
BigKoro Teddy
Baolan Mata

SK telecom T1 już od pierwszych chwil dyktowało warunki na Summoner’s Rift. Kim „Clid” Tae-min przyzwyczaił nas już do niesamowitej aktywności w początkowej fazie rozgrywki, ale jego efektywność w starciu z Phong Vu Buffalo była nie z tej ziemi. Dżungler SKT T1 wywierał tak ogromną presję na toplanera oraz midlanera PVB, że wkrótce mogliśmy uznać ich za wykluczonych z potyczki. Po jakimś czasie zarówno Clid, jak i Lee „Faker” Sang-hyeok stali się prawdziwymi bestiami, z którymi nikt mógł stanąć do równorzędnej walki.

Chwilę po pojawieniu się Barona Nashora na mapie, SKT T1 wyeliminowało rywali w walce drużynowej i bez większego trudu zgładziło fioletowego stwora. Wietnamczycy starali się jeszcze postawić jakikolwiek opór reprezentantom LCK, ale potężny deficyt w złocie sprawiał, że PVB było po prostu bezradne. Nie musieliśmy zatem długo czekać na ostateczny triumf SK telecom T1.

Ostatnie starcia fazy grupowej Mid-Season Invitational 2019 zostaną rozstrzygnięte już jutro. Wszystkie mecze MSI możecie obejrzeć z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games – zarówno w telewizji, jak i w internecie na YouTube oraz Twitchu. Więcej informacji dotyczących tegorocznej edycji MSI znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Liquid przegrywa na własne życzenie. iG z ósmym zwycięstwem na MSI 2019

Invictus Gaming mimo faktu, że ma zagwarantowany udział w play-offach Mid-Season Invitational 2019, to wciąż nie zwalnia tempa. Przekonaliśmy się o ty...