Reignover
fot. Riot Games

Reignover dołącza do sztabu szkoleniowego Cloud9

Po kilku miesiącach przerwy od profesjonalnej sceny League of Legends powraca Kim „Reignover” Yeu-jin. Tym razem jednak nie będzie nam dane zobaczyć go w roli dżunglera ani zawodnika innej pozycji, a trenera. 23-latek dołączył do sztabu szkoleniowego Cloud9 i będzie wspomagał swoją wiedzą, zamiast zdolnościami mechanicznymi.

Po raz ostatni poczynania Reignovera mogliśmy śledzić ponad dziewięć miesięcy temu. Ostatni oficjalny mecz Koreańczyka odbył się 12 sierpnia zeszłego roku w ramach letniego splitu LCS (wówczas jeszcze NA LCS). Od tamtego czasu głównym dżunglerem CLG był już Raymond „Wiggily” Griffin, a pod koniec roku Reignover rozstał się z dotychczasowym pracodawcą na dobre. I aż do dziś słuch o nim zaginął.

Na chwilę obecną to pierwsza nowość w Cloud9 podczas przerwy między splitami. Trudno zarazem spodziewać się większych zmian, bowiem po raz kolejny C9 zaliczyło całkiem udany split. Po utracie Nicolaja „Jensena” Jensena można było przypuszczać znaczny spadek w zestawieniu, jednak ostatecznie ekipie Zachary’ego „Sneaky’ego” Schuderiego udało się zająć trzecie miejsce na koniec splitu i tym samym zapewnić sobie udział w Rift Rivals. Mimo to obecność dodatkowego trenera z pewnością nie zaszkodzi.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trójka walczących i tylko jedno miejsce – kto zamknie grono półfinalistów MSI 2019?

Cztery dni fazy grupowej Mid-Season Invitational 2019 nie wyłoniły wszystkich uczestników kolejnego etapu zmagań. Na chwilę obecną pewne awansu są trz...