fot. ESL/Helena Kristiansson

ESL Pro League wraca za ocean – MIBR i Renegades w pogoni za Montpellier

Po kilkutygodniowej przerwie rozgrywki ESL Pro League zostają wznowione, co oznacza, że ponownie będziemy mieć okazję, by oglądać w akcji czołowe formacje zza oceanu. I to dosłownie „czołowe”, gdyż dzisiejszej nocy kolejną próbę awansu na światowe finały podejmą MIBR oraz Renegades.

Obie drużyny świetnie spisały się na katowickim Majorze, docierając do play-offów. Nie przełożyło się to jednak na ich postawę w EPL-u, bo ani Brazylijczycy, ani też Australijczycy nie zdołali zakończyć zmagań w pierwszej fazie grupowej na pierwszym miejscu. Ale nic straconego, bo jest przecież jeszcze druga faza grupowa, a w niej, poza wspomnianymi wyżej formacjami, przez kolejne trzy dni oglądać będziemy Complexity Gaming oraz Isurus Gaming. Nie da się jednak ukryć, że to MIBR i Renegades będą głównymi faworytami do tego, by wywalczyć sobie bilet do Montpellier – z drugiej strony faworytami były one również wcześniej, a jednak znaleźli się mocniejsi od nich. Dlaczego więc podobnie nie miałoby być i tym razem?

Harmonogram grupy A prezentuje się następująco:

15 maja
02:20 Renegades vs Complexity Gaming BO3
06:00 MIBR vs Isurus Gaming BO3
16 maja
02:20 Isurus Gaming vs Renegades BO3
06:00 MIBR vs Complexity Gaming BO3
17 maja
02:20 MIBR vs Renegades BO3
06:00 Isurus Gaming vs Complexity Gaming BO3

Wszystkie mecze amerykańskiej dywizji ESL Pro League Season 9 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale ESL na Twitchu.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zdaniem Suskiego: Po awans, po finały – dla nas, dla wszystkich

Mam to szczęście, że dzień moich cyklicznych felietonów wypadł dokładnie w tę samą dobę, co inauguracja drugiej części zmagań w 9. sezonie ESL Pro Lea...

>