fot. Riot Games

Flash Wolves kończy udział w MSI triumfem nad Phong Vũ Buffalo

Za nami przedostatnie starcie fazy grupowej Mid-Season Invitational 2019, w którym zobaczyliśmy Flash Wolves oraz Phong Vũ Buffalo. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyć mogli się reprezentanci pierwszej z wymienionych formacji, dzięki czemu zakończyli oni zmagania na 5. miejscu.

Flash Wolves Flash Wolves 1 : 0 Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo
Hanabi Zeros
Bugi Meliodas
Rather Naul
Betty BigKoro
ShiauC Palette

Flash Wolves znakomicie rozpoczęło starcie z wietnamską formacją, dominując zwłaszcza na dolnej alejce. Później do głosu doszli jednak zawodnicy Phong Vũ Buffalo, którzy prezentowali o wiele lepsze zgranie pod względem wspólnych rotacji na mapie. Mimo wszystko w środkowym etapie rozgrywki okazało się, że kompozycja FW bazująca na trzech zabójcach nie jest aż tak zła, jakby się mogło wydawać. Flash Wolves zaryzykowało podejmując Nashora i ryzyko to opłaciło się, bowiem sprowokowane PVB musiało wejść w sidła niesamowicie silnych oponentów.

Po zgarnięciu fioletowego wzmocnienia Wilki nie zamierzał spuszczać z tonu i od razu ruszyły w kierunku dolnego inhibitora. Po odniesieniu triumfu w kolejnej walce drużynowej Lu „Betty” Yu-Hung i jego kompani zniszczyli strukturę, a po szybkim przegrupowaniu raz jeszcze utarli nosa rywalom i dokończyli swego dzieła, wygrywając spotkanie.

Za kilka minut rozpocznie się ostatnie starcie w ramach fazy grupowej Mid-Season Invitational 2019, w którym ujrzymy SK telecom T1 oraz Invictus Gaming. Mecz ten będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji oraz na YouTube lub Twitchu. Po więcej informacji dotyczących MSI 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dobry mecz Youngsters, ale bez zwycięstwa – ekipa pashy przegrywa z Vega Squadron

Za Youngsters drugi mecz w UCC Summer Smash. I niestety druga porażka, bo dziś drużyna Jarosława "pashyBicepsa" Jarząbkowskiego została pokonana przez...