rallen
fot. ESL

Z HellRaisers się nie udało, a jak będzie z OpTic? Dziś kolejny mecz Aristocracy w EPL

Trwa walka o kolejne miejsca na światowych finałach ESL Pro League Season 9 w Montpellier. Wczoraj poważny krok na drodze do wyjazdu do Francji postawiły HellRaisers oraz OpTic Gaming, które wygrały swoje mecze, ale Aristocracy i Fnatic bez wątpienia nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

HellRaisers vs Fnatic
18:20 (BO3)

Jeszcze do niedawna wydawało się, że spotkanie pomiędzy HellRaisers a Fnatic będzie swoistym meczem wygranych grupy A. Ale o ile HR zgodnie z oczekiwaniami zgarnęło we wtorek trzy punkty, tak Fnatic niespodziewanie musiało uznać wyższość OpTic, co oznacza, że Szwedzi nie mogą sobie pozwolić już na żadną wpadkę. Ta bowiem może bezpowrotnie pozbawić ich szans na upragniony awans, co mimo dość chwiejnej formy Jespera „JW” Wecksella byłoby sporym zaskoczeniem. Należy jednak pamiętać, że jak na razie ich dzisiejszy rywal w EPL-u poległ tylko z… Astralis.

OpTic Gaming vs Aristocracy
22:00 (BO3)

Aristocracy ma problem. Wydawało się, że HellRaisers będzie dla Polaków teoretycznie najłatwiejszym grupowym rywalem, a tymczasem ograło ich 2:0. Wobec tego przed Wiktorem „TaZem” Wojtasem i spółką okropnie trudne zadanie – muszą oni pokonać zarówno OpTic Gaming, jak i Fnatic. Z tymi pierwszymi zmierzą się zresztą jeszcze dziś, ale trudno być optymistą, skoro Duńczycy we wtorek okazali się lepsi od Szwedów i dziś chcieliby zapewne zapewnić sobie miejsce na finałach w Montpellier. I wiele wskazuje, że faktycznie może im się to udać, chyba, że rodzima piątka jeszcze nas czymś zaskoczy.

Oba mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji ESL Pro League Season 9 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PACT i x-kom zaczynają walkę w LOOT.BET HotShot Series Season 3

Mało wam online'owych turniejów? Nie martwcie się, dziś startuje kolejny. Rusza bowiem LOOT.BET HotShot Series Season 3, w którym udział wezmą aż trzy...