fot. PGL

spyleadeR się nie poddaje i ponownie reaktywuje Mortal Kombat

Gdy myślisz o bułgarskim Counter-Strike’u, to wielce prawdopodobnym jest, że do głowy przychodzi ci nazwa Mortal Kombat. Nie ma się co dziwić – ekipa ta stanowiła podstawę dla wielu późniejszych składów i teraz znowu powraca. Co oczywiste, ponownie za jej powstanie odpowiedzialny jest Emiliyan „spyleadeR” Dimitrov.

29-latek po raz pierwszy pod banderą MK zaczął występować jeszcze w 2015 roku i na przestrzeni kolejnych lat tworzył ekipy, którym zaufały E-Frag.net Esports Club, Team Orbit oraz The Imperial. Za każdym razem brakowało jednak czegoś, co pozwalałoby pociągnąć cały projekt dłużej, w związku z czym po zaledwie kilku miesiącach wszystko się rozpadało. Niemniej od pewnego czasu Dimitorv pozostawał bez zatrudnienia, gdyż jeszcze w lutym rozstał się z BPro Gaming, nic więc nie stało na przeszkodzie, by charakterystyczna ekipa narodziła się powtórnie.

Tym bardziej, że na bezrobociu wylądowali także Nikolay „niki1” Pantaleev i znany z PRIDE Nikola „NK4Y” Radushev, którzy zostali dokooptowani do nowego składu. – Po tym, jak przez długi czas byłem wolnym graczem, powracam na zawodową scenę – ogłosił spyleadeR w przygotowanym dla HLTV oświadczeniu. – Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę zaprezentować ten projekt. Przed nami świetlana przyszłość i same dobre rzeczy. Ogólna atmosfera w zespole jest bardzo dobra, gracze są zmotywowani, jesteśmy więc gotowi, by związać się z jakąś organizacją – dodał.

Nowy skład Mortal Kombat prezentuje się następująco:

  • Emiliyan „spyleadeR” Dimitrov
  • Nikolay „niki1” Pantaleev
  • Nikola „NK4Y” Radushev
  • Victorio „SAIKY” Goranov
  • Blagoi „Oxygen” Dimitrov
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Były gracz FlipSid3 wzmacnia Windigo Academy

Swego czasu FlipSid3 Tactics było jedną z wizytówek wschodnioeuropejskiego Counter-Strike'a i regularnie występowało na turniejach o randze Majora. I...

>