STS
fot. Meet Point/Kamil Nowakowski

Ostatnie dwa wolne miejsca na Meet Poincie rozdzielone

Wczoraj informowaliśmy, że na warszawskich eliminacjach do Games Clash Masters nie zobaczymy dwóch zakwalifikowanych na nie zespołów z zagranicy. Na poznanie zastępców odpowiednio se7en eSports oraz Vaevictis Esports nie trzeba było jednak długo czekać. Organizatorzy zawodów w stolicy zaktualizowali bowiem listę uczestników Meet Pointu, wobec czego zamiast kazachskiej i rosyjskiej piątki na polskiej ziemi zobaczymy […]

Wczoraj informowaliśmy, że na warszawskich eliminacjach do Games Clash Masters nie zobaczymy dwóch zakwalifikowanych na nie zespołów z zagranicy. Na poznanie zastępców odpowiednio se7en eSports oraz Vaevictis Esports nie trzeba było jednak długo czekać.

Organizatorzy zawodów w stolicy zaktualizowali bowiem listę uczestników Meet Pointu, wobec czego zamiast kazachskiej i rosyjskiej piątki na polskiej ziemi zobaczymy w akcji naszych południowych sąsiadów. Siódmą ekipą, która powalczy z naszymi rodzimymi zespołami o awans na główne zawody będzie czesko-słowacki Team Brute, nie mający na koncie jak dotąd zbyt wielu sukcesów. Skład ze środka Europy jest obecnie sklasyfikowany dopiero na 214. miejscu w rankingu HLTV, a samą obecność w prestiżowym zestawieniu zawdzięcza między innymi zajęciu czwartej lokaty w Mistrzostwach Słowacji i Czech.

Drugie zwolnione miejsce zajmie natomiast… nowa organizacja na polskiej scenie. Jej nazwa zostanie ogłoszona jednak dopiero na krótko przed startem imprezy, a jak informują organizatorzy, będzie to jej lanowy debiut. Tajemnica powinna zostać rozwiana więc stosunkowo niedługo, bo przecież zmagania na PGE Narodowym startują już w przyszły piątek.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Actina PACT AVEZ Esport Team Brute Codewise Unicorns
Izako Boars Wisła Płock x-kom team TBA

Meet Point stanowi lanowe eliminacje do Games Clash Masters. Główne zawody ponownie odbędą się w Gdynii, a w trakcie trzydniowej rywalizacji do zgarnięcia będzie łącznie 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Po Rio przyszła pora na Tours – rusza DreamHack Open we Francji

DreamHack Open powraca do Francji. Już dziś w Tours rusza drugi przystanek popularnej serii imprez, podczas których można zgarnąć nawet 50 tysięcy dol...