STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Początek tygodnia z AGO, Izako Boars, x-komem i Youngsters

Rozpoczyna się nowy tydzień, a wraz z nim nadchodzą kolejne spotkania Polaków na międzynarodowej arenie. Poniedziałek przywita nas aż pięcioma takimi meczami, podczas których rodzime formacje walczyć będą m.in. o wielki finał LOOT.BET HotShot Series Season 3. W półfinale wyżej wspomnianych rozgrywek znalazły się x-kom team oraz AGO Esports, które mogą nawet spotkać się w […]

Rozpoczyna się nowy tydzień, a wraz z nim nadchodzą kolejne spotkania Polaków na międzynarodowej arenie. Poniedziałek przywita nas aż pięcioma takimi meczami, podczas których rodzime formacje walczyć będą m.in. o wielki finał LOOT.BET HotShot Series Season 3.

W półfinale wyżej wspomnianych rozgrywek znalazły się x-kom team oraz AGO Esports, które mogą nawet spotkać się w decydującym meczu. Najpierw jednak muszą poradzić sobie ze swoimi dzisiejszymi rywalami – Oskar „oskarish” Stenborowski i spółka już o godzinie 13:00 staną naprzeciwko Teamu Ancient, który w ostatnich dniach radził sobie już zarówno z Actina PACT, jak i Izako Boars. Teoretycznie łatwiejsze zadanie czeka natomiast na podopiecznych Mikołaja „miNiroxa” Michałkowa, którym przyjdzie zmierzyć się z Copenhagen Flames. Tak czy inaczej, teoretycznie istnieją spore szanse, że w finale, w którym wygrać można 8,5 tysiąca dolarów, zobaczymy przynajmniej jeden zespół z Polski.

To jednak nie koniec, bo w międzyczasie ekipy znad Wisły rywalizować będą również w innych turniejach. Dwa poniedziałkowe mecze rozegrane zostaną np. w ramach UCC Summer Smash, a w jednym z nich ponownie zobaczymy x-kom, który tym razem zagra z uczestnikami ostatniego Majora z Vega Squadron. O ile jednak oskarish wraz z kolegami nie są jeszcze zagrożeni ani awansem, ani eliminacją, tak o Youngsters już tego powiedzieć nie można. Drużyna Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego przegrała już dwa pojedynki i jeśli dziś polegnie również z Winstrike Teamem to definitywnie pożegna się z zawodami.

Dzień zakończy nam jednak Izako Boars, które dwa tygodnie temu pokonało Nordavind, stawiając tym samym pierwszy krok na drodze do fazy pucharowej GameAgents League Season 3. Teraz pora na krok drugi – wygraną nad ex-Fragsters. Duńska formacja od dłuższego czasu pełni rolę niezbyt stabilnego miksu i niedawno poległa m.in. z x-komem. Nic więc dziwnego, że to popularne Dziki uchodzić będą za faworytów do zwycięstwa.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

20 maja
13:00 x-kom team vs Team Ancient BO3 transmisja
15:55 x-kom team vs Vega Squadron BO3 transmisja
16:00 Copenhagen Flames vs AGO Esports BO3 transmisja
18:55 Winstrike Team vs Youngsters BO3 transmisja
20:00 ex-Fragsters vs Izako Boars BO1 transmisja
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Empire triumfuje w dziewiątym sezonie Rainbow Six: Siege Pro League!

Jeszcze pół roku temu mierzyli się z Actina PACT w Challenger League, wczoraj natomiast zostali mistrzami Pro Ligi. Team Empire ma powody do świętowan...