STS
AGO Esports TOAO
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Dla kogo finały PLE? Dzisiaj decydujący mecz pierwszego tygodnia rozgrywek

Dobiega końca pierwszy tydzień fazy zasadniczej Polskiej Ligi Esportowej. Do rozwiązania została już tylko jedna zagadka – kto okaże się najlepszy i tym samym zapewni sobie awans na lanowe finały rozgrywek. Kandydatów jest dwóch. Po jednej stronie Klan Gadanych Głupot, a po drugiej Wisła Płock. Rozstrzygnięcie już dzisiejszego wieczoru. Klan Gadanych Głupot vs Wisła Płock […]

Dobiega końca pierwszy tydzień fazy zasadniczej Polskiej Ligi Esportowej. Do rozwiązania została już tylko jedna zagadka – kto okaże się najlepszy i tym samym zapewni sobie awans na lanowe finały rozgrywek. Kandydatów jest dwóch. Po jednej stronie Klan Gadanych Głupot, a po drugiej Wisła Płock. Rozstrzygnięcie już dzisiejszego wieczoru.

Klan Gadanych Głupot vs Wisła Płock
21:00 (BO3)

O promocję na finały nie muszą martwić się już zawodnicy AGO Esports oraz Aristocracy, ale takiego komfortu nie mają pozostali uczestnicy tej edycji PLE. Pierwszy tydzień ligowych zmagań przyniósł jednak sporo niespodzianek. Takimi są chociażby potknięcia Izako Boars, Codewise Unicorns czy AVEZ Esports. Pogromcami tych dwóch ostatnich okazały się odpowiednio zespoły Mateusza „TOAO” Zawistowskiego oraz Michała „MOLSIEGO” Łąckiego.

Obie formacje naturalnie zaliczyły bezbłędną przeprawę przez tę część zawodów i już dziś zmierzą się w decydującym pojedynku. O jednoznaczne wskzanie faworyta jest jednak wyjątkowo trudno. Ekipa wywodząca się z klubu sportowego w ESL Mistrzostwach Polski prezentuje się dość przeciętnie, okupując szóstą lokatę. KGG z kolei w tych rozgrywkach nie startuje, ale również jego dyspozycja nie jest wybitna, bazując chociażby na ostatnich przygodach w różnych kwalifikacjach.

Start spotkania zaplanowany jest na godzinę 21. Transmisja z tego pojedynku odbędzie się na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Początek tygodnia z AGO, Izako Boars, x-komem i Youngsters

Rozpoczyna się nowy tydzień, a wraz z nim nadchodzą kolejne spotkania Polaków na międzynarodowej arenie. Poniedziałek przywita nas aż pięcioma takimi...