STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Johnta nowym szkoleniowcem Winstrike

Pod koniec kwietnia Ivan „Johnta” Shevtsov przestał pełnić funkcję szkoleniowca TYLOO i od tamtej pory pozostawał bez pracodawcy. Po niespełna miesiącu sytuacja 31-latka uległa zmianie, wszak został on zakontraktowany przez Winstrike Team. Johnta przejmie obowiązki po Daniilu „pipsoNie” Mescheryakovie, który był trenerem ekipy od połowy marca. Decyzja o zakończeniu współpracy z pipsoNem została podjęta za […]

Pod koniec kwietnia Ivan „Johnta” Shevtsov przestał pełnić funkcję szkoleniowca TYLOO i od tamtej pory pozostawał bez pracodawcy. Po niespełna miesiącu sytuacja 31-latka uległa zmianie, wszak został on zakontraktowany przez Winstrike Team.

Johnta przejmie obowiązki po Daniilu „pipsoNie” Mescheryakovie, który był trenerem ekipy od połowy marca. Decyzja o zakończeniu współpracy z pipsoNem została podjęta za porozumieniem stron i wynikała przede wszystkim z niezadowalających rezultatów formacji.

Dla Shevtsova jest to powrót do regionu CIS, w którym obracał się przez praktycznie całą swoją karierę trenerską. Johnta kojarzony jest przede wszystkim z pracy pod banderą HellRaisers, bowiem w ukraińskiej organizacji spędził przeszło 2 lata. Wcześniej doświadczony trener odpowiadał za wyniki m.in. FlipSid3 Tactics.

Jestem dumny z tego, że mogę powrócić do mojego rodzinnego regionu i ponownie trenować rosyjskojęzyczny skład. Cieszę się, że będę mógł pracować w Winstrike, gdyż zawsze ceniłem ich pasję do gry. Jestem pełen entuzjazmu i nie mogę doczekać się pierwszych treningów oraz oficjalnych gier. Wiem, co powinienem dać zespołowi, aby ten osiągnął nowy poziom i sprawiał radość kibicom swoją dobrą postawą – powiedział nowy opiekun Winstrike.

W tej sytuacji skład Winstrike Teamu prezentuje się następująco:

  • Kirill „Boombl4” Mikhailov
  • Aurimas „Kvik” Kvakšys
  • David „n0rb3r7” Danielyan
  • Georgi „WorldEdit” Yaskin
  • Vlаdуslаv „bondik” Nеchуроrchuk
  • Ivan „Johnta” Shevtsov – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Iluzjonist wypełni lukę po Syrpym w Katastrofie Awionetki

Zaledwie kilka dni temu szeregi Katastrofy Awionetki opuścił Kamil "Syrpy" Pękacki, który został zakontraktowany przez rywalizujące na greckiej scenie...