STS
fot. EPICENTER

pasha zagra w kieleckich kwalifikacjach do GG League?

Aby przypomnieć sobie ostatni występ Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego w zawodach lanowych, należałoby cofnąć się aż do grudnia 2018. Wtedy polski weteran nieskutecznie walczył w Dallas z Virtus.pro o awans do ESL Pro League. Okazuje się, że po ponad półrocznej przerwie pasha może ponownie zagościć na imprezie offline. W trakcie wczorajszego streama 31-latek wyjawił, że otrzymał […]

Aby przypomnieć sobie ostatni występ Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego w zawodach lanowych, należałoby cofnąć się aż do grudnia 2018. Wtedy polski weteran nieskutecznie walczył w Dallas z Virtus.pro o awans do ESL Pro League. Okazuje się, że po ponad półrocznej przerwie pasha może ponownie zagościć na imprezie offline.

W trakcie wczorajszego streama 31-latek wyjawił, że otrzymał ofertę wystąpienia z Teamem GamerLegion w kieleckich kwalifikacjach do GG League. Niemiecka organizacja zgłosiła się po pomoc do naszego rodaka wobec rzekomej niedyspozycji kapitana międzynarodowej formacji – Kevina „Ex6TenZa” Droolansa. Belg według informacji pashy z nieznanych przyczyn nie może pojawić się na polskiej ziemi, dlatego też drużyna jednorazowo potrzebuje zmiennika.

GamerLegion w obecnym składzie występuje od końcówki marca. Niemniej piątka graczy miała okazję współpracować ze sobą wcześniej, grając jako miks pod nazwą Uruguay. W obliczu całkiem przyzwoitych wyników i miejsca chociażby w ESEA Mountain Dew League pomocną rękę wyciągnęli przedstawiciele organizacji zza naszej zachodniej granicy. Od tamtej pory zespół miał okazję dwukrotnie zaprezentować się na lanie. Najpierw Adil „ScreaM” Benrlitom i kompani pojawili się na finałach United Masters League Season 1, gdzie zajęli trzecią lokatę, a później Charleroi Esports 2019, podczas którego w grupie rozprawili się m.in. z Virtus.pro.

Jeśli powyższe informacje potwierdzą się, skład Teamu GamerLegion na Road to GG League 2019 – Stage #4 Kielce będzie wyglądał następująco:

  • Hampus „hampus” Poser
  • Kevin „HS” Tarn
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski – zmiennik
  • Christian „Chrille” Lindberg – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HP prezentuje nowości dla graczy, w tym pierwszy na świecie dwuekranowy laptop

Odświeżone komputery z serii OMEN by HP i HP Pavilion Gaming, innowacyjny OMEN X 2S z dwoma ekranami, ulepszone oprogramowanie OMEN Command Center ora...