fot. ESL

Morgen: Będę zaskoczony, jeśli Aristocracy nie zgarnie w meczu z AGO minimum trzech punktów

Wtorek w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019 przyniesie nam kilka naprawdę hitowych spotkań. Jednym z nich bez wątpienia będzie starcie pomiędzy Aristocracy a AGO Esports, czyli teoretycznie dwoma najpoważniejszymi kandydatami do mistrzowskiego tytułu.

Dla Wiktora „TaZa” Wojtasa i spółki mecz ten jest niezwykle ważny, bo przecież nie dość, że dzięki niemu mogą wskoczyć na drugi stopień podium, to ponadto będzie on dla nich szansą, by urwać kilka punktów mocnemu rywalowi. Niemniej określenie faworyta już teraz jest dość problematyczne, bo zarówno Arcy, jak i AGO mają zarówno swoje wady i atuty. Świadomy jest tego również Maciej „Morgen” Żuchowski, komentator ESL Polska, którego poprosiliśmy o przewidywania związane z dzisiejszym pojedynkiem:

Czeka nas spotkanie, w którym trudno wskazać faworyta – jak w większości meczów rozgrywanych w tym sezonie ESL Mistrzostw Polski. Mimo że AGO Esports znajduje się aktualnie wyżej w tabeli, nie jest powiedziane, że Jastrzębie mają odnieść dziś podwójne zwycięstwo. SZPERO i jego koledzy pokazali, że bardzo dobrze radzą sobie z polskimi drużynami, ale jednak często zawodzą ze średniakami z Europy.

Aristocracy to aktualnie najlepszy zespół na naszej scenie, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Uczestnictwo w ESL Pro League, często wyrównane mecze z najlepszymi ekipami CS:GO i Dycha – to tylko kilka plusów tej piątki. Jeśli dzisiaj wszystko zadziała, Arcy wygra oba spotkania. Będę zaskoczony, jeśli podopieczni Loorda nie zgarną dziś minimum trzech punktów.

Mecz pomiędzy Aristocracy a AGO Esports rozpocznie się o godzinie 17:00 i rozegrany zostanie w systemie 2xBO1. Spotkanie to wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w CS:GO zapraszamy do naszej relacji:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TaZ kontra Virtus.pro. Hitowe pojedynki w ESL MP!

Zapowiada się naprawdę emocjonujący dzień w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019! Aż sześć spotkań, z czego w aż czterech wystąpią obrońcy tytułu z Ar...