fot. ESL/Adela Sznajder

KubiK o Arcy vs VP: W końcu mecz, na który czekałem bardzo, bardzo długo

Starcie Wiktora „TaZa” Wojtasa przeciwko jego byłej drużynie, Virtus.pro, elektryzuje kibiców Counter-Strike’a w całej Polsce. Doświadczony gracz z pewnością nie musi nikomu niczego udowadniać, ale wygrana w meczu z drużyną, która kiedyś postawiła na nim krzyżyk, byłaby czymś szczególnym. Czy tak się stanie? O tym dowiemy się już dzisiejszego wieczoru.

Jak na razie sytuacja obu ekip w ligowej tabeli jest daleka od ideału. Zespoły te są sąsiadami w klasyfikacji, plasując się odpowiednio na piątym i szóstym miejscu. Nieco lepiej w tym zestawieniu wypada Aristocracy, które w sześciu dotychczas rozegranych spotkaniach zgromadziło 11 oczek. Pojedynek z Virtus.pro będzie więc doskonałą okazją do ataku na wyższe lokaty, zwłaszcza że od drugiego AGO Esports zespół TaZa dzielą zaledwie dwa punkty. O co walczyć ma także skład Michała „snatchiego” Rudzkiego. Ten nim jednak stanie do walki z najwyżej notowaną polską piątką w rankingu HLTV, stoczy równie trudny pojedynek ze wspominanym AGO, który będzie miał zapewne spory wpływ na tabelę rozgrywek.

Przed startem dzisiejszego hitu o opinię poprosiliśmy komentatora ESL Polska, Kubę „KubiKa” Kubiaka. Ten nie ukrywa, że z ogromną niecierpliwością wyczekuje pierwszej pistoletówki w tym spotkaniu:

W końcu mecz, na który czekałem bardzo, bardzo długo. Nowy skład Virtus.pro zmierzy się po raz pierwszy z Arcy! Patrząc na statystyki starszego składu VP, tam mieliśmy 3-2 dla Virtus.pro w meczach bezpośrednich. Zobaczymy, jak będzie tutaj. Liczę na bardzo zacięte spotkanie, bo mam wrażenie, że Virtus.pro jest w coraz lepszej formie, natomiast Aristocracy zmiażdżyło wczoraj Izako Boars. Do tego VP bardzo mocno walczy o finały lanowe ESL MP, aktualnie jest na 6. miejscu, wiec wypadałoby jakieś punkty zgarnąć.

Mecz pomiędzy Aristocracy a Virtus.pro rozpocznie się o godzinie 21:00 i rozegrany zostanie w systemie 2xBO1. Spotkanie to wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w CS:GO zapraszamy do naszej relacji:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Morgen: Będę zaskoczony, jeśli Aristocracy nie zgarnie w meczu z AGO minimum trzech punktów

Wtorek w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019 przyniesie nam kilka naprawdę hitowych spotkań. Jednym z nich bez wątpienia będzie starcie pomiędzy Aris...