fot. ESL

Dwa zwycięstwa ERROR 404 nad IB kończą piąty tydzień ESL MP

Za nami ostatni dzisiejszy mecz rozgrywany w ramach ESL Mistrzostw Polski. Tym razem ERROR 404 by Codewise zmierzył się z Izako Boars na Duście2 i Vertigo. Michał „mhL” Engel i jego koledzy dość niespodziewanie zdominowali rywali na obu mapach.

ERROR 404 by Codewise 16 : 8 Izako Boars

(ESL Mistrzostwa Polski – 5. tydzień)
16 10 Dust2 5 8
6 3

Reprezentanci ERROR 404 rozpoczęli pojedynek na Duście2 od triumfu w pistoletówce. Michał „mhL” Engel i jego koledzy zdołali ugrać jeszcze dwa oczka, po czym oddali jedno swoim rywalom. Izako Boars nie zdołało jednak przełamać defensywy swoich rywali w kolejnej rundzie, a ich przewaga po zaledwie kilku minutach powiększyła się do wyniku 9:2. Podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego próbowali jeszcze odrobić straty, lecz koniec końców to ekipa Adama „discoStara” Zyśka zakończyła połówkę prowadzeniem 10:5.

Po zamianie stron Piotr „nawrot” Nawrocki i spółka poradzili sobie lepiej od drużyny wspieranej przez Codewise Gaming w pistol-rundzie, po czym zgarnęli jeszcze jeden punkt. ERROR 404 prędko powróciło jednak do gry, wskutek czego już wkrótce na tablicy zobaczyliśmy wynik 13:8. Do samego końca starcia Dziki nie zdołały już ani razu pokonać rywali, którzy koniec końców zatriumfowali 16:8.

Izako Boars 7 : 16 ERROR 404 by Codewise

(ESL Mistrzostwa Polski – 5. tydzień)
7 4 Vertigo 11 16
3 5

Na Vertigo Konrad „EXUS” Jeńczeń wraz ze swoją ekipą już na starcie wygrali kolejną, już trzecią pistoletówkę w rozgrywanym dwumeczu. Izako Boars jednak odbiło force’a, a w kolejnych minutach obie drużyny szły łeb w łeb. Z czasem ERROR 404 by Codewise zaczął jednak powiększać swoją przewagę, która już po chwili wynosiła cztery oczka. Patryk „Patitek” Fabrowski z kolegami usilnie próbowali kolejny raz pokonać rywali, jednak nie udało im się to do samego końca połówki, przez co przegrywali 4:11.

W drugiej części meczu sytuacja Dzików jeszcze bardziej się pogorszyła. Podopieczni Codewise Gaming szli jak burza, niechybnie wyrywając przeciwnikom dwa kolejne punkty. Izako Boars zdołało zatriumfować jeszcze trzykrotnie, ale ERROR 404 sprawnie przeszło do ofensywy i szybko zakończyło mecz wynikiem 16:7.

To koniec dzisiejszych rozgrywek w ramach ESL Mistrzostw Polski. Kolejne ligowe zmagania wystartują już w poniedziałek, 27 maja. Po informacje na temat meczów, wyników i harmonogramu turnieju zapraszamy do odwiedzenia naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x-kom i AGO z pierwszymi punktami w ESEA MDL, IB wciąż bez zwycięstwa

Za polskimi formacjami niezwykle pracowity dzień w ramach 31. sezonu ESEA Mountain Dew League. Drużyny znad Wisły rozegrały w sumie pięć spotkań w int...

>