Games Clash Masters 2019 wystartuje dopiero za niecałe cztery miesiące, jednak już dziś poznamy pierwszego uczestnika tych rozgrywek. O bilet do Gdyni powalczą Actina PACT oraz x-kom team, które staną w szranki w finale organizowanego na PGE Narodowym Meet Pointu.

Actina PACT vs x-kom team
12:00 (BO3)

Obecność właśnie tych dwóch ekip na tym etapie zawodów nie jest żadnym zaskoczeniem, wszak od dłuższego czasu należą one do krajowej czołówki. W ostatnich tygodniach znacznie lepiej prezentował się jednak x-kom, który po pozyskaniu Pawła "innocenta" Mocka i Pawła "reatza" Jańczaka z każdym dniem notuje coraz to lepsze rezultaty, plasując się obecnie na wysokiej drugiej lokacie w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019. PACT również w niedalekiej przeszłości dokonał roszad w swoim składzie i wyraźnie potrzebował trochę czasu, by wrócić do pełni formy, lecz wiele wskazuje na to, iż właśnie to stało się w Warszawie. Dawid "lunAtic" Cieślak i spółka w stolicy ograli chociażby Izako Boars, lecz musieli uznać wyższość... x-kom teamu, który rozprawił się także z Codewise Unicorns i Teamem Brute.

Czy dziś historia się powtórzy? A może PACT odegra się rywalom za piątkową porażkę? Przekonamy się już po południu, ponieważ wielki finał Meet Pointu rozpocznie się o 12:00. Polskojęzyczną transmisję znaleźć będzie można na oficjalnym kanale Games Clash TV na Twitchu. Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdują się w naszej relacji tekstowej.