STS
Snax StarLadder Virtus.pro
fot. StarLadder

Pięć polskich ekip w 1/8 finału otwartych eliminacji do Minora, w grze m.in. Virtus.pro

Pierwsze emocje związane z europejskim procesem kwalifikacyjnym do StarLadder Major Berlin 2019 już za nami. Sobotnie zmagania w ramach premierowych otwartych eliminacji możemy uznać za naprawdę udane, wszak do 1/8 finału tych rozgrywek dotarło aż pięć polskich drużyn – Virtus.pro, AGO Esports, Actina PACT, Pompa Team Black oraz Denzaaa z Mateuszem „Bożydarem” Jaworskim w składzie. […]

Pierwsze emocje związane z europejskim procesem kwalifikacyjnym do StarLadder Major Berlin 2019 już za nami. Sobotnie zmagania w ramach premierowych otwartych eliminacji możemy uznać za naprawdę udane, wszak do 1/8 finału tych rozgrywek dotarło aż pięć polskich drużyn – Virtus.pro, AGO Esports, Actina PACT, Pompa Team Black oraz Denzaaa z Mateuszem „Bożydarem” Jaworskim w składzie. Kontynuacja walki o awans do zamkniętej części rozgrywek już jutro.

Początek sobotnich zmagań nie napawał jednak optymizmem, wszak już w swoim pierwszym meczu klęskę poniosło Aristocracy, które po fatalnej grze w defensywie uległo Copenhagen Flames. Los najlepszej drużyny w Polsce wkrótce podzieliły także x-kom team czy Codewise Unicorns, natomiast długo nadzwyczaj dobrze radziły sobie miksowe piątki takie jak MIKSTURA czy Wensze. W 1/16 finału zameldowało się ostatecznie pięć nadwiślańskich formacji, a mowa o Virtus.pro, PACT, AGO, Pompa Teamie Black oraz Denzaaaa, które sprawiło sporą niespodziankę eliminując Team LDLC. W ostatniej dzisiejszej serii spotkań Polacy nie zawiedli, w komplecie awansując do kolejnej rundy.

Zawody wznowione zostaną jutro o 17:00 – polskie formacje do awansu do zamkniętych eliminacji do Minora potrzebują jeszcze trzech zwycięstw. Ze szczegółowym przebiegiem dzisiejszych zmagań zapoznać możecie się w naszej trwającej jeszcze relacji LIVE.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sidney: Mamy w Polsce dużo drużyn, ale nie ma takiej, która wybiłaby się na ten pułap wyżej

Podczas warszawskich lanowych kwalifikacji do Games Clash Masters 2019 pozostało już coraz mniej niewiadomych. Zaraz po półfinałowym triumfie Actina P...