STS
fot. StarLadder

Czas na podejście numer dwa. Czy w tych kwalifikacjach Polacy poradzą sobie lepiej?

O pierwszych kwalifikacjach do europejskiego Minora większość polskich drużyn będzie chciała bardzo szybko zapomnieć. Najdalej dotarli co prawda zawodnicy Actina PACT, ale ostatecznie oni także nie awansowali do kolejnego etapu. Dziś będzie druga  okazja do uzyskania promocji do zamkniętych eliminacji. Czy tym razem naszym rodakom pójdzie lepiej? W drugich otwartych rozgrywkach będących częścią cykli eliminacyjnego […]

O pierwszych kwalifikacjach do europejskiego Minora większość polskich drużyn będzie chciała bardzo szybko zapomnieć. Najdalej dotarli co prawda zawodnicy Actina PACT, ale ostatecznie oni także nie awansowali do kolejnego etapu. Dziś będzie druga  okazja do uzyskania promocji do zamkniętych eliminacji. Czy tym razem naszym rodakom pójdzie lepiej?

W drugich otwartych rozgrywkach będących częścią cykli eliminacyjnego do StarLadder Berlin Major 2019 ponownie zobaczymy sporo rozpoznawalnych polskich drużyn. O miejsce w kolejnym etapie ponownie rywalizować będą wspomniani już we wstępie podopieczni PACT, którzy poprzednie zmagania zakończyli na półfinale. Do walki o przybliżenie się do awansu na drugiego tegorocznego Majora CS:GO włączą się również AGO Esports, Virtus.pro oraz Aristocracy, którym także powinęła się się noga przy pierwszym podejściu. W rywalizacji nie zabraknie też między innymi x-kom teamu, Codewise Unicorns czy AVEZ Esport.

Kto jeszcze znalazł się na liście uczestników drugich otwartych kwalifikacji do CS-owego Majora? Nie zabraknie kilku polskich miksowych formacji. Pod szyldem MIKSTURY zagrają dziś Paweł „byali” Bieliński, Tomasz „ToM223” Richter, Konrad „EXUS” Jeńczeń, Maciej „Luz” Bugaj i Miłosz „mhL” Knasiak. Z kolei u boku Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego znajdziemy Michała „MOLSIEGO” Łąckiego, Kubę „Markosia” Markiwskiego, Filipa „tudsoNa” Tudeva i Dawida „xype’a” Lacha. Warto równiueż zwrócić uwagę na takie drużyny jak OESU, Wensze czy Polbit Pogoń Szczecin, które także powalczą dziś o awans.

Drugie otwarte kwalifikacje do europejskiego Minora wystartują dzisiaj o godzinie 17:00, a decydujące spotkania odbędą się w środę. Ostatecznie miejsce w zamkniętej części eliminacji uzyskają wyłącznie dwie najlepsze drużyny. Podobnie jak w przypadku pierwszego turnieju, tym razem także na Cybersport.pl będziecie mogli śledzić specjalną relację LIVE, w której znajdziecie najświeższe informacje dotyczące poczynań Polaków oraz innych interesujących formacji.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mordekaiser rework

Pierwsze wideo z reworku Mordekaisera. Bohater będzie miał nowe ulti

Wczoraj na kanałach League of Legends pojawiło się nowe wideo, które spodoba się wszystkim wyczekującym pełnej aktualizacji Mordekaisera. To właśnie j...