STS
fot. StarLadder

Virtus.pro zaczyna walkę w play-offach UCC Summer Smash, pierwszym rywalem Chaos

Dotychczasowa przygoda Virtus.pro w UCC Summer Smash nie wyglądała szczególnie dobrze. Polski zespół awansował co prawda do kolejnego etapu, ale w wielkich bólach i to dopiero po piątej rundzie zmagań. Czy w play-offach będzie lepiej? Przekonamy się już dziś. Chaos Esports Club vs Virtus.pro 12:55 (BO3) Pięć minut przed godziną 13:00 Virtusi podejmą bowiem Chaos […]

Dotychczasowa przygoda Virtus.pro w UCC Summer Smash nie wyglądała szczególnie dobrze. Polski zespół awansował co prawda do kolejnego etapu, ale w wielkich bólach i to dopiero po piątej rundzie zmagań. Czy w play-offach będzie lepiej? Przekonamy się już dziś.

Chaos Esports Club vs Virtus.pro
12:55 (BO3)

Pięć minut przed godziną 13:00 Virtusi podejmą bowiem Chaos Esports Club w pierwszej rundzie fazy pucharowej. Warto w tym miejscu nadmienić, że Szwedzi ostatnimi czasy prezentują się zaskakująco dobrze, o czym przekonało się też samo VP – podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego polegli wszak z zawodnikami ze Skandynawii trzy tygodnie temu. Nic więc dziwnego, że to właśnie Niclas „PlesseN” Plessen uchodzić będą za faworytów do awansu do 2. rundy górnej drabinki, w której już teraz znajduje się x-kom team. Nie oznacza to jednak, że Polacy są bez szans, bo Chaos EC mimo niezłych wyników nadal nie ustabilizowało swojej formy i w minionych dniach potrafiło polec chociażby z expert eSport.

Polskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Nordavind a Virtus.pro obejrzeć będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału KXN Studio na Twitchu.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czas na podejście numer dwa. Czy w tych kwalifikacjach Polacy poradzą sobie lepiej?

O pierwszych kwalifikacjach do europejskiego Minora większość polskich drużyn będzie chciała bardzo szybko zapomnieć. Najdalej dotarli co prawda zawod...