STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Edward dołączy do Winstrike?

Roszady personalne w Natus Vincere wydają się być już tylko kwestią czasu – według licznych doniesień ukraińska organizacja pożegna się z  Ioannem „Edwardem” Sukharievem, w którego miejsce ściągnie z Winstrike Teamu Kirilla „Boombl4a”Mikhailova. Jak jednak twierdzi portal HLTV.org, transakcja ta będzie miała charakter wiązany, bo w przeciwnym kierunku powędrować ma właśnie Sukhariev.

31-latek jest weteranem profesjonalnej sceny zarówno CS:GO, jak i CS-a 1.6. Ukraiński strzelec zdecydowaną większość swojej kariery spędził właśnie w Na`Vi, którego barwy reprezentuje z krótką przerwą od grudnia 2009 roku. Na koncie Edwarda znajduje się więc naturalnie wiele wygranych turniejów, tylko w tym roku triumfował on wraz z kolegami w StarSeries i-League Season 7, natomiast w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy świętował zwycięstwa na ESL One Cologne 2018 czy BLAST Pro Series Copenhagen 2018. W gablocie Sukharieva brakuje jednak najważniejszego trofeum – tego za mistrzostwo Majora – choć aż trzy razy zagrał on w finale zmagań najwyższej rangi.

Mimo przyzwoitego występu na Intel Extreme Masters Katowice 2019 w składzie Winstrike w tym roku doszło już do kilku przetasowań. Ekipę wzmocnili przecież Vlаdуslаv „bondik” Nеchуроrchuk oraz Ivan „Johnta” Shevtsov, a zespół zaledwie wczoraj poinformował jeszcze o zakontraktowaniu Alekseya „El1ana” Guseva. Drużyna wkrótce weźmie udział w zamkniętych eliminacjach do Minora regionu CIS, do których, według doniesień, przygotowuje się już razem z Edwardem na bootcampie.

Jeśli powyższe informacje znajdą swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, skład Winstrike Teamu wkrótce będzie prezentował się następująco:

  • Ioann „Edward” Sukhariev
  • Aurimas „Kvik” Kvakšys
  • David „n0rb3r7” Danielyan
  • Vlаdуslаv „bondik” Nеchуроrchuk
  • Aleksey „El1an” Gusev
  • Ivan „Johnta” Shevtsov – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TYLOO i Lucid Dream odpadają, C9 i NRG na skraju eliminacji z DH Masters Dallas

Już pierwszego dnia DreamHack Masters Dallas 2019 z zawodami pożegnały się dwie ekipy, a kilku kolejnym grozi rychła eliminacja. W gronie formacji, kt...