STS
AGO Esports TOAO
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Klan Gadanych Głupot i Izako Boars powalczą o miejsce na finałach PLE

Dobiega końca drugi tydzień Polskiej Ligi Esportowej. Do rozstrzygnięcia została już tylko jedna niewiadoma – kto okaże się najlepszy podczas tej części zmagań. Stawka jest dość spora, bo do zdobycia jest jedna przepustka na wieńczące sezon finały lanowych. Ta trafi w ręce Klanu Ga,danych Głupot lub Izako Boars, które zmierzą się dzisiejszego wieczoru. Klan Gadanych […]

Dobiega końca drugi tydzień Polskiej Ligi Esportowej. Do rozstrzygnięcia została już tylko jedna niewiadoma – kto okaże się najlepszy podczas tej części zmagań. Stawka jest dość spora, bo do zdobycia jest jedna przepustka na wieńczące sezon finały lanowych. Ta trafi w ręce Klanu Ga,danych Głupot lub Izako Boars, które zmierzą się dzisiejszego wieczoru.

Klan Gadanych Głupot vs Izako Boars
19:00 (BO3)

Dla Klanu Gadanych Głupot to drugi finał tygodnia w tym sezonie. Przed kilkoma dniami zespół Mateusza „TOAO” Zawistowskiego musiał jednak uznać wyższość graczy Wisły Płock i jednocześnie odłożyć na później marzenia o awansie na lanową część zmagań. Teraz miksowy skład z pewnością dołoży wszelkich starań, by nie powtórzyła się sytuacja z pierwszego tygodnia. Zadanie to jednak nie będzie wcale takie łatwe, wszakże na drodze KGG stanie Izako Boars, które na krajowym podwórku radzi sobie całkiem nieźle. Niedawno formacja Sebastiana „NEEXA” Treli dotarła do półfinału warszawskich kwalifikacji do Games Clash Masters, a w ramach ESL Mistrzostw Polski ciągle piastuje lokatę premiowaną awansem do ćwierćfinału. Popularne Dziki będą więc niewątpliwie faworytem dzisiejszej batalii, szczególnie że na drodze do finału rozprawiły się już z Teamem Warriors czy Codewise Unicorns i z pewnością teraz będą chciały postawić kropkę nad „i”.

O promocję na lanowe finały PLE nie muszą martwić się już przedstawiciele AGO Esports i Aristocracy, którzy otrzymali zaproszenie od organizatorów oraz zawodnicy Wisły Płock – triumfatorzy pierwszego tygodnia fazy zasadniczej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy komplet finalistów drugiego sezonu Rainbow Six Siege Masters League

Wczoraj końca dobiegła faza grupowa drugiego sezonu Rainbow Six Siege Masters League. Tym samym znamy już komplet czterech drużyn, które na początku c...