STS
fot. Copenhagen Games

klaudia opuszcza Assasins i decyduje się na przerwę od zawodowego grania

Dziś zawodniczki Assasins mogły świętować triumf w pierwszej edycji Female Legends. W tej sporej beczce miodu jest jednak także pokaźna łyżka dziegciu, okazuje się bowiem, że turniej ten był ostatnim, jaki zawodniczki rozegrały w dotychczasowym składzie. Szeregi międzynarodowego składu opuszcza wszakże Klaudia „klaudia” Beczkiewicz. Zawodniczka, która przez serwis HLTV traktowana jest jako Amerykanka, a która […]

Dziś zawodniczki Assasins mogły świętować triumf w pierwszej edycji Female Legends. W tej sporej beczce miodu jest jednak także pokaźna łyżka dziegciu, okazuje się bowiem, że turniej ten był ostatnim, jaki zawodniczki rozegrały w dotychczasowym składzie.

Szeregi międzynarodowego składu opuszcza wszakże Klaudia „klaudia” Beczkiewicz. Zawodniczka, która przez serwis HLTV traktowana jest jako Amerykanka, a która w rozmowie z naszym serwisem zapewniła, iż posiada tylko polski paszport, członkinią Assasins była przez ostatnie pięć miesięcy. Teraz jednak postanowiła wziąć sobie przerwę od profesjonalnego grania, która potrwać ma kilka miesięcy. Na ten moment nie jest do końca jasne, kiedy konkretnie 23-latka zamierza powrócić na scenę.

Beczkiewicz w przeszłość związana była m.in. z Teamem Karma oraz CLG Red. Wraz z Assasins wystąpiła natomiast na tegorocznej edycji Intel Challenge Katowice, docierając tam do półfinału. Podczas Copenhagen Games 2019 drużyna klaudii sięgnęła natomiast po wicemistrzostwo.

W tej sytuacji skład Assasins prezentuje się następująco:

  • Michaela „mimi” Lintrup
  • Kseniya „vilga” Klyuenkova
  • Alyona „Candy” Kuvaeva
  • Kelly „KllyVe” Verhaegen
  • Nikolay „pNshr” Paunin – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Turniej dla kibiców od Esportalu – zapowiedziano Ligę Fanów

Jesteś kibicem CS:GO i chciałbyś jakoś wyrazić sympatię w stosunku do swojej ulubionej drużyny? Z pomocą przychodzi Esportal, który dziś zapowiedział...