fot. Riot Games

Froggen i spółka w walce o czołówkę. Czas zakończyć drugi tydzień LCS

Czas na ostatni dzień drugiego tygodnia w ramach letniej rundy League of Legends Championships Series. Już od godziny 21:00 najlepsze formacje zza oceanu staną do walki o kolejne zwycięstwa. Dzisiejszy wieczór rozpoczniemy z przytupem, bo w akcji zobaczymy wicemistrzów MSI 2019 z Teamu Liquid oraz Counter Logic Gaming.

Faworytem w pierwszym spotkaniu jest oczywiście ekipa Nicolaja „Jensena” Jensena, która pomimo wpadki w spotkaniu z Echo Fox w trakcie pierwszej kolejki, błędów nie popełniła w czasie wczorajszego pojedynku z 100 Thieves. Potknięcie w walce z podopiecznymi Kima „SSONGA” Sang-soona pokazało, że Liquid wciąż nie jest wybitnie stabilnym zespołem, co na pewno będzie chciało wykorzystać CLG, które liczy na zgarnięcie drugiego zwycięstwa w tym sezonie.

Kolejne spotkanie także będzie bardzo interesujące, bo o swoje pierwsze zwycięstwo zawalczą gracze 100 Thieves, którzy podejmą Clutch Gaming. Ostatnim meczem w niedzielę będzie bitwa na dole tabeli, w której wezmą udział pogromcy Liquid, czyli Echo Fox, a także Team SoloMid, który jak na razie rozczarowuje swoją dyspozycją. Z kolei po północny do akcji wkroczy Henrik „Froggen” Hansen i spółka, którzy staną do walki z Cloud9. Drugą kolejkę LCS zakończymy natomiast potyczką pomiędzy FlyQuest a OpTiC Gaming.

Poniżej prezentujemy pełny harmonogram dzisiejszych spotkań:

Niedziela, 9 czerwca 2019
21:00 CLG vs Team Liquid BO1
22:00 100 Thieves vs Clutch Gaming BO1
23:00 Echo Fox vs TSM BO1
Poniedziałek, 10 czerwca 2019
00:00 Golden Guardians vs Cloud9 BO1
01:00 FlyQuest vs OpTic Gaming BO1

Wszystkie spotkania w ramach LCS Summer Split oglądać będzie można wraz z angielskim komentarzem na oficjalnym kanale Riot Games w serwisie Twitch. Wszystkie niezbędnie informacje dotyczące amerykańskich rozgrywek znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drugi sezon, nowa bohaterka i broń – APEX Legends podczas konferencji EA Play

Electronic Arts ponowie ominie Electronic Entertainment Expo, ale nie oznacza to, że Kanadyjczycy nie mają zamiaru uraczyć nas żadnymi informacjami ze...