STS
fot. ESL/Adam Łakomy

TaZ: Chce mi się płakać z radości

Wiktor „TaZ” Wojtas i jego zespołowi koledzy mogli świętować obronę tytułu ESL Mistrzów Polski. Sztuka ta udała się dzięki zwycięstwu nad Virtus.pro w wielkim finale wiosennej edycji krajowych zmagań. Aristocracy wygrało z VP 2:0, ale szczególnie na pierwszej mapie byli gracze devils.one mieli nieco problemów. Po okraszonym triumfem turnieju głos zabrał sam TaZ, który nie […]

Wiktor „TaZ” Wojtas i jego zespołowi koledzy mogli świętować obronę tytułu ESL Mistrzów Polski. Sztuka ta udała się dzięki zwycięstwu nad Virtus.pro w wielkim finale wiosennej edycji krajowych zmagań. Aristocracy wygrało z VP 2:0, ale szczególnie na pierwszej mapie byli gracze devils.one mieli nieco problemów. Po okraszonym triumfem turnieju głos zabrał sam TaZ, który nie krył radości ze zdobytego trofeum.

Oprócz okazałego pucharu w ręce zwycięzców trafiło także 80 tysięcy złotych. Virtus.pro wróci do domu bogatsze o połowę tej kwoty. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w CS:GO znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Loord: Trzeba coś osiągnąć na scenie europejskiej, żebyśmy mogli mówić, że jesteśmy ponad resztą