fot. ESL/Adam Łakomy

MINISE: Potrzebowaliśmy takiej wygranej, aby się trochę odbudować

Jak już wiemy, mistrz kraju się nie zmienił. Wczoraj po triumf w wielkim finale ESL Mistrzostw Polski ponownie sięgnął zespół dowodzony przez Wiktora „TaZa” Wojtasa, który w decydującym meczu pokonał Virtus.pro wynikiem 2:0.

Dzień po tym zwycięstwie głos postanowił zabrać Jacek „MINISE” Jeziak, snajper Aristocracy. 25-latek nie krył oczywiście zadowolenia, dodając jednocześnie, że zarówno on, jak i jego koledzy potrzebowali takiego sukcesu. Nic dziwnego – w ostatnim czasie Arcy wyraźnie spuściło z tonu, przez co straciło już m.in. szanse na awans na nadchodzącego Majora. Niemniej zdobyte w Katowicach mistrzostwo daje jeszcze nadzieje na lepszą przyszłość.

Hejka, kilka słow ode mnie o turnieju. Był to dla nas bardzo ważny turniej, potrzebowaliśmy takiej wygranej, aby się…

Posted by Jacek ‚minise’ Jeziak on Monday, 10 June 2019

Trzeba pamiętać, że już niedługo Aristocracy uda się do Szwecji, by tam wziąć udział w DreamHack Open Summer 2019. Niewykluczone zresztą, że pojawi się tam w barwach nowej organizacji, co poniekąd w rozmowie z naszym serwisem zasugerował Karol „rallen” Rodowicz.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drużyna Polaka poznała rywali w Rainbow Six Pro League

Wielkimi krokami zbliża się dziesiąty sezon Rainbow Six Pro League. Sezon szczególny, bo udział w nim weźmie Polak – Szymon "Saves" Kamieniak. Jego ek...