fot. DreamHack/Adela Sznajder

Lazarus znów w komplecie. Organizacja zza oceanu znalazła następcę dapra

Zaledwie kilkanaście dni trwały poszukiwania następcy Michaela „dapra” Gulino prowadzone przez Lazarus Esports. Rolę piątego gracza w amerykańsko-kanadyjskiej formacji przejął Jaccob „yay” Whiteaker – znany z występów pod skrzydłami compLexity Gaming.

20-latek od marca 2019 roku pozostawał wolnym zawodnikiem. Właśnie wtedy Amerykanin definitywnie rozstał się ze wspominanym compLexity, w którym spędził przeszło siedem miesięcy, z czego niespełna pięć w aktywnym składzie. Największym sukcesem młodego gracza było jak dotąd dotarcie do ćwierćfinału londyńskiego Majora. Od tamtego wydarzenia yay i koledzy byli dalecy od dyspozycji z wrześniowych zmagań w stolicy Wielkiej Brytanii, co jeszcze przed końcem roku wymusiło zmiany kadrowe.

Lazarus pojawiło się na scenie CS:GO stosunkowo niedawno. Na początku kwietnia organizacja ta zakontraktowała zawodników reprezentujących wcześniej Swole Patrol. Brak choćby jednej wygranej w trakcie pierwszego etapu ESL Pro League oraz niepowodzenia w kwalifikacjach do międzynarodowych turniejów sprawiły, że włodarzom zespołu szybko skończyła się cierpliwość. Stąd pod koniec ubiegłego miesiąca postanowiono zrezygnować z usług dapra, którego miejsce zamie teraz właśnie Whiteaker.

W tej sytuacji skład Lazarus Esports prezentuje się następująco:

  • Braxton „swag” Pierce
  • Jordan „Zellsis” Montemurro
  • Gage „Infinite” Green
  • Yassine „Subroza” Taoufik
  • Jaccob „yay” Whiteaker
  • Daniel „fRoD” Montaner – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowy tryb gry już wkrótce w League of Legends! Przywitajcie Teamfight Tactics

Dziś po południu Riot Games zapowiedziało zupełnie nowy tryb, który ma powstać w grze ich produkcji, League of Legends. Tryb nazywa się Teamfight Tact...