fot. DreamHack/Alex Maxwell

NEO i spółka poznali rywali podczas finałów ESL Pro League Season 9

Przed Filipem „NEO” Kubskim drugi lanowy turniej pod banderą FaZe Clanu. Legendarny zawodnik już niedługo weźmie ze swoją drużyną udział w światowych finałach ESL Pro League Season 9, wypadałoby by więc poznać wreszcie grupowych rywali.

Zatem ich poznaliśmy i już teraz możemy powiedzieć, że łatwo nie będzie. FaZe trafiło bowiem do grona B, w którym znaleźli się m.in. liderzy rankingu HLTV z Teamu Liquid. Na dokładkę NEO i spółka dostali też MIBR, triumfatorów północnoamerykańskiej dywizji EPL-a, oraz mousesports, które miesiąc temu wzniosło w górę mistrzowski puchar DreamHack Open Tours 2019. Z kolei grupę A tworzą chociażby zwycięzcy dwóch ostatnich Majorów z Astralis oraz NRG Esports, półfinaliści finałów ECS Season 7. Na pierwszy rzut oka w obu zbiorowościach znajdziemy kilka utytułowanych formacji, ale bez wątpienia w o wiele lepszej formie są te z grupy oznaczonej literą B.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
Astralis Cloud9 FaZe Clan HellRaisers
DETONA Gaming Fnatic Team Liquid Luminosity Gaming
Grayhound Gaming G2 Esports MIBR mousesports
Heroic NRG Esports North TYLOO

Światowe finały ESL Pro League Season 9 odbędą się między 18 a 23 czerwca w Montpellier. W sumie udział w nich weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę w wysokości 750 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro pokonuje pro100. Polacy w play-offach Kalashnikov Cup Season 2

Do trzech razy sztuka. Tak mogą dziś powiedzieć gracze Virtus.pro, którzy po dwóch porażkach z rzędu zgarnęli wreszcie zwycięstwo w Kalashnikov Cup Se...