fot. ESL/Damian Gątkiewicz

Zmiana w TYLOO – Freeman wchodzi do składu

Do startu światowych finałów ESL Pro League Season 9 pozostało już tylko kilka dni. Czasu niewiele, ale to nie przeszkodziło włodarzom TYLOO w przeprowadzeniu zmiany w składzie – w jej wyniku na ławce rezerwowych wylądował Kevin „xccurate” Susanto.

21-letni Indonezyjczyk członkiem TYLOO jest od początku 2018 roku, gdy to pozyskano go z Recca Esports. Od tego czasu Susanto stał się jedną z wiodących postaci drużyny i pomógł jej w awansie aż na dziesiąte miejsce w rankingu HLTV. Co więcej, drużyna z Państwa Środka wywalczyła także historyczny dla siebie awans na Majora, którego jednak nie zawojowała. O wiele lepiej szło jej na innych imprezach, bo z pomocą xccurate’a sięgnęła ona po triumf w Intel Extreme Masters Shanghai 2018 oraz StarLadder ImbaTV Invitational ChongQing 2018. Niemniej to nie uchroniło zespołu przed zmianami kadrowymi.

W ich wyniku do składu dołączy WingHei „Freeman” Cheung, o którego transferze wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Gracz z Hongkongu członkiem ekipy stał się już w ubiegłym tygodniu, początkowo nie było jednak jasne czyje konkretnie miejsce zajmie. Teraz wiemy już, że były członek ViCi Gaming będzie następcą Susanto i zamiast niego uda się wraz z resztą nowych kolegów na wspomniany turniej finałowy ESL Pro League Season 9. Bez wątpienia nie będzie łatwy lanowy debiut, gdyż Azjaci zaczną swoją przygodę z rozgrywaną w Montpellier imprezą od pojedynku z FaZe Clanem Filipa „NEO” Kubskiego.

W tej sytuacji skład TYLOO prezentuje się następująco:

  • HaoWen „somebody” Xu
  • Hansel „BnTeT” Ferdinand
  • YuLun „Summer” Cai
  • YuanZhang „AttackeR” Sheng
  • WingHei „Freeman” Cheung
  • Zhenghao „Danking” Lv – rezerwowy
  • Kevin „xccurate” Susanto – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polbit Pogoń Szczecin to już przeszłość. Pora na piratesports!

Od pewnego czasu Polbit Pogoń Szczecin próbowała zaznaczyć swoją obecność na esportowej mapie polski. Dotychczas szło jej to z niezbyt okazałymi efekt...