Nadszedł ten dzień. Wiktor "TaZ" Wojtas i spółka po miesiącu poszukiwań znaleźli dla siebie nowy dom. Tym będzie... Aristocracy. Ale teraz już jako pełnoprawna organizacja, która zajmie miejsce schodzącego ze sceny Codewise Unicorns. W cały projekt zaangażowany jest bowiem Robert Gryn.

Triumfatorzy ostatniej edycji ESL Mistrzostw Polski pozostawali bez stałego pracodawcy od połowy maja, gdy to niespodziewanie rozstali się z devils.one. Od tego czasu pojawiło się wiele plotek na temat nowego domu rodzimej formacji, ale żadna z nich nie okazała się ostatecznie prawdą. Dopiero wczoraj pojawiły się potwierdzone dziś doniesienia, jakoby Arcy miało rozpocząć zupełnie nowy projekt przy wsparciu odpowiedzialnego za markę Codewise Roberta Gryna. Wbrew temu, co wydawało się wcześniej, nie porzucono jednak nazwy Aristocracy, która została niedawno odkurzona i w pewnym sensie zdążyła już wryć się w świadomość kibiców.

Tym samym Gryn dopiął swego. Już jakiś czas temu informował on, iż prowadzi rozmowy z Filipem "NEO" Kubskim i Jarosławem "pashąBicepsem" Jarząbkowskim na temat powstania nowego zespołu. Ostatecznie nic z tych planów nie wyszło, ale biznesmen zdołał zapewnić sobie usługi innego z członków legendarnej Złotej Piątki, TaZa. Już w ten weekend 33-latek i jego klubowi kolarzy po raz pierwszy zaprezentują się w "nowych" barwach podczas DreamHack Open Summer 2019, gdzie przyjdzie im rywalizować m.in. z AVANGAR oraz Winstrike Teamem.

Obecny skład Aristocracy prezentuje się następująco:

  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Karol „rallen” Rodowicz
  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Paweł „dycha” Dycha
  • Mariusz „Loord” Cybulski – trener

W związku z dzisiejszym ruchem poza formacją znaleźli się wszyscy gracze, którzy w ostatnim czasie reprezentowali barwy Codewise Unicorns. Na ten moment nie wiadomo jakie będą ich dalsze losy, tym bardziej, że wciąż rywalizują oni w 5. sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Przyszłość ERROR 404 by Codewise, które brało udział w ostatnim sezonie ESL MP, także pozostaje nieznana.