fot. Valve

Marzyłeś o stworzeniu skina, który pojawi się w CS:GO? Valve przygotowało coś dla ciebie!

Jeśli myśleliście, że Dust2 w wersji retro dodany do trybu uproszczonego czy delikatny nerf AUG-a to wszystkie niespodzianki, jakie przygotowało Valve z okazji 20. urodzin Counter-Strike’a, to byliście w błędzie. Twórcy gry przygotowali fanom strzelanki jeszcze jeden prezent, a mianowicie konkurs, w ramach którego możemy stworzyć skiny lub naklejki, które później trafić mogą do skrzynek i będą dostępne w grze.

Tematem prac konkursowych ma być po prostu Counter-Strike, wliczając w to wszystkie aspekty powiązane z grą od jej pierwotnej wersji, aż po współczesne oblicze. To bardzo ogólne stwierdzenie, ale w ten sposób organizatorzy zabawy dają naprawdę potężne pole do popisu graczom. Valve nie ogranicza swoich fanów także w kwestii stylu tworzonych skórek do broni czy naklejek. We wpisie opublikowanym na Steamie czytamy, że w zasadzie żadne wykonanie nie będzie spisane na straty, bowiem deweloperzy zamierzają stworzyć na ich bazie różnego rodzaju skrzynki – począwszy od tych mniej wartościowych, aż po te, na których zakup będziemy musieli wyłożyć nieco więcej funduszy.

Prace należy umieścić w warsztacie gry i koniecznie dodać przed ich nazwą „CS20” (według wzoru: CS20 | nazwa wykończenia). Wszystkie zgłoszenia, które zostały wysłane przed ogłoszeniem konkursu należy oznaczyć w powyższy sposób, by te również brały udział w zabawie. Termin udostępniania swoich pomysłowych skinów czy stickerów kończy się dopiero 19 września 2019 roku, tak więc czasu na pomysłowe projekty jest całkiem sporo. Skrzynki z wykończeniami broni oraz pojemniki z naklejkami zostaną udostępnione w późniejszym czasie.

Pełen poradnik dotyczący tworzenia skinów możecie znaleźć pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wolny czwartek? Nie dla polskich drużyn. Dziś trzy mecze w internetowych rozgrywkach

Stęskniliście się za spotkaniami polskich zespołów online? To nie macie już powodów do smutku, bowiem po wczorajszej przystawce, jaką było starcie AGO...