STS
LIDER, Misfits Premier, EU Masters 2019 Spring
fot. ESL/Sammy Lam

Kolejne roszady w Misfits. Tym razem aż na dwóch pozycjach

Wczorajsza porażka Misfits Gaming w meczu z SK Gaming z pewnością nie przeszła bez echa w obozie Królików. Oddanie pola gry w early i bardzo wątpliwe zagrania w późniejszej fazie były głównymi powodami, przez które Misfits opuszczało arenę w Berlinie w roli przegranego. Zarząd postanowił więc raz jeszcze przebudować skład, tym razem zmieniając graczy aż na dwóch pozycjach.

Raz jeszcze w akcji zobaczymy Thomasa „Kireia” Yuena, który po całkiem udanym drugim tygodniu niespodziewanie musiał ustąpić miejsca w dżungli Nubarowi „Maxlore’owi” Sarafianowi. Brytyjczyk nie sprostał jednak oczekiwaniom i ponownie pożegnał się z miejscem w wyjściowej piątce na rzecz Kireia.

Los Maxlore’a podzielił grający na środkowej linii Fabian „Febiven” Diepstraten. W miejsce Holendra pojawi się midlaner akademii Misfits, czyli Adam „LIDER” Ilyasov. 19-latek swoje zdolności miał okazję udowodnić podczas ostatniej edycji European Masters. To właśnie w dużej mierze dzięki jego talentowi Misfits Premier zdołało odnieść mistrzostwo wiosennych rozgrywek.

Tak wygląda skład Misfits na dzisiejszy mecz w LEC:

Paul „sOAZ” Boyer
Thomas „Kirei” Yuen
Adam „LIDER” Ilyasov
Steven „Hans sama” Liv
Kang „Gorilla” Beom-hyun

Na chwilę obecną Misfits zajmuje szóste miejsce w tabeli ex aequo z FC Schalke 04 i Rogue. Po dzisiejszych meczach sytuacja ta nie będzie miała miejsca, bowiem Króliki o trzecią wygraną powalczą właśnie z formacją z Gelsenkirchen. To spotkanie zaplanowane jest na godzinę 18:00. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących LEC 2019 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Masz starszą kartę graficzną? Już niedługo nie zagrasz w Fortnite'a

Jesteś fanem Fortnite'a, ale jednocześnie dysponujesz kartą graficzną, która swoje najlepsze czasy ma już dawno za sobą? Cóż, w takim razie nie mamy d...