fot. Meulemans Benjamin/@benmlns

GamerLegion wygrywa kieleckie eliminacje do GG League 2019

Ostatnie lanowe eliminacje do Good Game League 2019 dobiegły końca. Ostatecznie w finale Team GamerLegion okazał się lepszy od Tricked Esport i tym samym zapewnił sobie miejsce na nadchodzących zawodach głównych w Poznaniu.

Międzynarodowy skład do Kielc przyjechał w nieco zmienionym składzie – miejsce niedysponowanego Kevina „Ex6TenZa” Droolansa zajął bowiem Denis „grux” Gutaj. Nie przeszkodziło to jednak GamerLegion w zajęciu pierwszego miejsca. Jeszcze w fazie grupowej drużyna rozprawiła się z Warriors Teamem oraz Actina PACT (chociaż akurat ta druga formacja postawiła czynny opór i przegrała dopiero po kilku dogrywkach). W play-offach natomiast wyższość Adila „ScreaMa” Benrlitoma i spółki musiały uznać Izako Boars oraz wspomniane Tricked. O ile jeszcze na pierwszej mapie Duńczycy radzili sobie jakkolwiek z GL, tak już na drugiej polegli z kretesem, przegrywając cały finał 0:2.

Na ten moment pewne udziału w GG League są następujące formacje:

Aristocracy Epsilon Esports Team GamerLegion
HellRaisers Winstrike Team x-kom team

Poznańskie finały Good Game League 2019 odbędą się 13 i 14 lipca w Poznaniu i wystąpi na nich w sumie osiem drużyn. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 100 tysięcy euro, z czego dla zwycięzcy wielkiego finału przewidziano 50 tysięcy.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HellRaisers wystąpi na poznańskich finałach GG League 2019

Eliminacje do Good Game League 2019 powoli dobiegają końca, nic więc dziwnego, że organizatorzy poznańskiej imprezy zaczynają rozsyłać zaproszenia na...