allu ENCE
fot. ESL/Helena Kristiansson

ENCE zgarnia zaproszenie na ESL One New York 2019

Poznaliśmy trzeci zespół, który na pewno pojawi się na ESL One New York 2019. Jest nim ENCE, które nie będzie musiało przechodzić przez piekło eliminacji – a wszystko dzięki temu, że otrzymało z rąk organizatorów bezpośrednie zaproszenie na amerykańską imprezę.

Trwający rok to dla fińskiej formacji bez wątpienia czas przełomowy. Zaczęła go ona przecież z wysokiego c, bo od wicemistrzostwa Majora. Później na konto ekipy Aleksiego „allu” Jalliego wpadł też triumf podczas BLAST Pro Series Madrid 2019 i drugie miejsce zajęte przy okazji DreamHack Masters Dallas 2019. Nic więc dziwnego, że dziś praktycznie każdy zalicza ENCE do ścisłej światowej czołówki. W ostatnim czasie ESL zaprosiło Finów na ESL One Cologne i Intel Extreme Masters Chicago, a dziś dodało do tej puli także zaplanowany na wrzesień turniej w Nowym Jorku.

Na ten moment pewne gry na imprezie są następujące drużyny:

Astralis ENCE Team Liquid

ESL One New York 2019 odbędzie się między 26 a 29 września. Udział w turnieju weźmie w sumie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 200 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 wraca do czołowej dziesiątki rankingu HLTV, minimalny spadek Aristocracy

Dzień po wielkim finale ESL Pro League Season 9 serwis HLTV zaprezentował nam najnowsze notowanie swojego prestiżowego rankingu. W jego czołówce nie d...