fot. DreamHack/Adela Sznajder

Oficjalnie: NEO wystąpi na StarLadder Major Berlin 2019!

Dotychczas mogliśmy tylko to podejrzewać, ale teraz wiemy na pewno – Filip „NEO” Kubski wystąpi na StarLadder Major Berlin 2019! Legendarny gracz podczas niemieckiej imprezy przywdziewać będzie barwy FaZe Clanu, z którym współpracuje już od kilku tygodni.

NEO trafił do FaZe w połowie maja, zastępując w składzie Daurena „AdreNa” Kystaubayeva. 32-latek otrzymał status zawodnika testowanego i miał wspomóc międzynarodowy skład podczas dwóch kolejnych turniejów lanowych. Ostatecznie Kubski i jego koledzy poradzili sobie całkiem nieźle – podczas DreamHack Masters Dallas 2019 dotarli aż do półfinału, zaś swoją przygodę z ESL Pro League Season 9 zakończyli na ćwierćfinale. Te wyniki przesądziły zaś o tym, że Polak pozostał w drużynie i na pewno zagra z nią na nadchodzącym Majorze, o czym poinformował sam zainteresowany.

Do zobaczenia w Berlinie!
See you in Berlin! 🙂

Posted by Filip „NEO” Kubski on Monday, 24 June 2019

StarLadder Major Berlin 2019 odbędzie się między 23 sierpnia a 9 września i zagwarantuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości okrągłego miliona dolarów. Bronić wywalczonego na początku tego roku w Katowicach tytułu będzie duńska formacja Astralis.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rework Cache'a? Pozostały już tylko ostatnie szlify!

Pod koniec marca Vertigo zastąpiło Cache'a w oficjalnej puli map turniejowych, jednak twórca drugiej z wymienionych aren nie pozwala nam o niej zapomn...