fot. BLAST Pro Series

BLAST Pro Series wraca do Kopenhagi

BLAST Pro Series to cykl, który zapoczątkowany został w 2017 roku w Kopenhadze. Teraz, niemalże dwa lata później, historia zatacza koło, gdyż organizatorzy zapowiedzieli, że już w listopadzie impreza powróci do stolicy Danii. I oczywiście nie zabraknie na niej Astralis.

Triumfatorzy dwóch ostatnich Majorów to jeden z czterech składów, które dziś otrzymały zaproszenie na nadchodzący turniej. Tak jak niezmienna jest obecność podopiecznych Danny’ego „zonica” Sørensena, tak niezmienny będzie również format całych zawodów. Ponownie wszystko zainauguruje faza grupowa rozgrywana w pięciu rundach, a w każdej z nich zobaczymy pojedynki BO1. Dopiero w play-offach, do których awansują dwie najlepsze drużyny, zastosowany zostanie system BO3. Warto też nadmienić, że pierwszy dzień imprezy odbędzie się bez udziału publiczności.

Na ten moment pewne udziału w BLAST Pro Series w Kopenhadze są następujące zespoły:

Astralis Team Liquid
Natus Vincere Ninjas in Pyjamas

Turniej BLAST Pro Series Copenhagen 2019 odbędzie się 1 oraz 2 listopada i udział w nim weźmie w sumie sześć ekip. Łączna pula nagród wyniesie 250 tysięcy dolarów, z czego dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano 125 tysięcy.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiany w AVEZ Esport na mecz z devils.one. Dawidsonek na ławce

Jeden z dzisiejszych meczów w ramach Ultraligi będzie wyglądał nieco inaczej niż moglibyśmy tego oczekiwać. W spotkaniu AVEZ Esport przeciwko devils.o...