fot. AVEZ Esport

AVEZ otwiera kobiecą dywizję CS:GO

AVEZ Esport rozszerza pole swoich działań. Powstała w tym roku organizacja zaczęła od męskiego składu Counter-Strike: Global Offensive, by po jakimś czasie pojawić się również na scenie League of Legends. Teraz natomiast zdecydowała się ona zainwestować w kobiecego CS-a, kontraktując zespół znany dotychczas jako Unity Female.

W zespole znajdziemy m.in. prawdziwą weterankę rodzimego Counter-Strike’a, Angelikę „Angieee” Kumorkiewicz. Razem z nią barwy AVEZ reprezentować będą cztery inne zawodniczki, które w tym roku mogliśmy oglądać m.in. podczas turniejów eliminacyjnych do Intel Challenge Katowice 2019 oraz DreamHack Showdown Valencia 2019.  W lipcu natomiast Kumorkiewicz i spółka pojawią się w Poznaniu, by wziąć udział w eLadies Tournament. To właśnie tam nastąpi ich lanowy debiut pod nową banderą.

To ogromny krok naprzód! – nie kryła ekscytacji nowym wyzwaniem Paula „POLIN” Wasilewicz. – Miło mi jest poinformować, że stajemy się rodziną AVEZ Esport – wtórowała jej Julia „JuLKaa” Marek. Z komunikatu opublikowanego przez samą organizację możemy dowiedzieć się, że zespół będzie reprezentować AVEZ nie tylko podczas imprez krajowych, ale również na scenie międzynarodowej. Na ten moment nie wiadomo jednak gdzie konkretnie, poza stolicą Wielkopolski, Angieee i jej koleżanki pojawią się w najbliższej przyszłości.

Kobiecy skład AVEZ Esport prezentuje się następująco:

  • Angelika „Angieee” Kumorkiewicz
  • Paula „POLIN” Wasilewicz
  • Julia „JuLKaa” Marek
  • Magdalena „Madzix” Pranica
  • Klaudia „kalaejj” Stawska
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 wystąpi na finałach GG League 2019 w Poznaniu!

Dziś poznaliśmy ostatni zespół, który otrzymał z rąk organizatorów bezpośrednie zaproszenie na poznańskie finały Good Game League 2019. I tutaj wielki...