fot. DreamHack/Adela Sznajder

Tricked lepsze od NoChance. HUNDEN i spółka zagrają na poznańskich finałach GG League

Lista uczestników poznańskich finałów Good Game League 2019 oficjalnie została zamknięta. Jakie ostatnie pojawiło się na niej Tricked Esport, które okazało się najlepsze podczas zakończonych dziś zamkniętych eliminacji, pokonując po drodze wszystkich natrafiających się rywali.

Nicolai „HUNDEN” Petersen i spółka przepustkę do zamkniętego turnieju eliminacyjnego otrzymali dzięki temu, że pod koniec czerwca zajęli drugie miejsce podczas kieleckich kwalifikacji. Dano im więc drugą szansę i tym razem Duńczycy skrzętnie ją wykorzystali, ale łatwo nie było. Wszak już na starcie skandynawska piątka najadła się nieco strachu, gdy omal nie uległa na Mirage’u w pojedynku z Dracarys. Ostatecznie było się bez tego, bo Tricked wygrało 2:0, ale tak dobrze nie było już w starciu z Izako Boars i NoChance. Zarówno popularne Dziki, jak i międzynarodowa formacja urwali drużynie, którą opiekuje się Peter „PMVejle” Møldrup, po jednym punkcie. Niemniej to byłoby na tyle, bo ostatecznie i tak to właśnie HUNDEN wraz z kolegami zgarnęli całą pulę. – Wygraliśmy zamknięte eliminacje. Tak, tak, tak! – napisał doświadczony prowadzący w mediach społecznościowych tuż po zwycięstwie w finale.

Pełna lista uczestników GG League prezentuje się następująco:

Aristocracy Epsilon Esports Team GamerLegion G2 Esports
HellRaisers Tricked Esport Virtus.pro Winstrike Team

Poznańskie finały Good Game League 2019 odbędą się 13 i 14 lipca w Poznaniu. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 100 tysięcy euro, z czego dla zwycięzcy wielkiego finału przewidziano 50 tysięcy.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ViCi najlepsze po raz drugi w tym sezonie! Chińczycy wygrywają EPICENTER Major

Virtus.pro, Team Secret, ViCi Gaming, Team Secret, ViCi Gaming – tak prezentuje się pełna lista triumfatorów Majorów w trakcie Dota Pro Circuit 2018/2...