Dziś mamy 1 lipca, co oznacza, że przygoda Grzegorza "SZPERO" Dziamałka z AGO Esports oficjalnie dobiegła końca. 28-letni snajper członkiem zespołu był niespełna rok i w tym czasie zdołał wraz z nim sięgnąć m.in. po wicemistrzostwo World Electronic Sports Games 2018.

Ostatnie wyniki osiągane przez Jastrzębie dalekie były jednak od oczekiwań, a do tego wszystkiego doszła też planowana fuzja z x-kom teamem. W związku z tym dla Tomasza "phr-a" Wójcika, Kacpra "kapera" Słomy oraz właśnie Dziamałka zabrakło miejsca i cała trójka zmuszona została do rozpoczęcia poszukiwań nowego pracodawcy. Sam SZPERO zapewnił jednak za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie zamierza dołączać do żadnego istniejącego już składu, gdyż chce stworzyć coś samemu.

Przypomnijmy, że nie będzie to pierwszy raz, gdy 28-latek podejmie próbę złożenia nowej drużyny. W ubiegłym roku to on przecież zainicjował projekt adwokacik, który z czasem zyskał wsparcie tomorrow.gg i pod banderą tejże organizacji sięgnął po mistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej oraz awansował do zamkniętych eliminacji do europejskiego Minora.