fot. Meulemans Benjamin/@benmlns

Ex6TenZ pożegna się z GamerLegion? *

Niezadowalające rezultaty Teamu GamerLegion najprawdopodobniej doprowadzą do roszad kadrowych w szeregach międzynarodowej formacji. Tak przynajmniej uważa renomowany francuski dziennikarz neL, który donosi, że ekipa planuje przesunięcie Kevina „Ex6TenZa” Droolansa na ławkę rezerwowych.

Doświadczony Belg jest członkiem GamerLegion od momentu oficjalnego sformowania drużyny pod koniec marca tego roku. W tym czasie 29-latek i jego koledzy zajęli chociażby trzecią lokatę na finałach United Masters League, uplasowali się na drugim miejscu podczas Moche XL Esports 2019 oraz wywalczyli przepustkę na Good Game League 2019 w Poznaniu. Z drugiej strony europejska piątka nie była w stanie zrealizować dwóch ważnych celów, jakimi były awans na regionalnego Minora przed StarLadder Major Berlin 2019 oraz zakwalifikowanie się do kolejnego sezonu ESL Pro League. Z pewnością po ekipie Adila „ScreaMa” Benrlitoma spodziewano się znacznie więcej, stąd nic dziwnego, że zaczęła ona rozmyślać o zmianach personalnych.

Najpoważniejszym kandydatem do zastąpienia byłego gracza G2 Esports jest Dennis „dennis” Edman, który w czerwcu stracił miejsce w Ninjas in Pyjamas na rzecz utalentowanego Nicolasa „Plopskiego” Gonzaleza Zamory. Zgodnie ze słowami neLa, wszystko wskazuje na to, że wciąż aktualny pracodawca dennisa nie będzie utrudniał mu przenosin do nowego zespołu i rozwiąże z nim kontrakt.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Teamu GamerLegion będzie wyglądał następująco:

  • Hampus „hampus” Poser
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Kevin „HS” Tarn
  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Dennis „dennis” Edman
  • Christian „chrille” Lindberg – trener

AKTUALIZACJA: Niemiecka organizacja oficjalnie potwierdziła, że Ex6TenZ trafił na rezerwę, jednak póki co nie poinformowała o jego następcy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x-kom AGO nawiązuje współpracę z Wolt!

Jedna z największych firm dostarczających jedzenie w Europie rozpoczęła współpracę z polską organizacją sportów elektronicznych, x-kom AGO. Kibice Jas...