STS
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 1-7 lipca

Za nami bardzo intensywny tydzień, od początku do samego końca obfitujący w wiele rozmaitych wydarzeń mających miejsce zarówno na rodzimej, jak i zagranicznej scenie. Na przestrzeni ostatnich siedmiu dni zawodnicy ex-x-kom teamu sprawnie znaleźli nową organizację, w której barwach będą występować na nadchodzących turniejach, Virtus.pro zdobyło trofeum, a Team Liquid wygrał ESL One Cologne 2019. O tych i wielu innych zdarzeniach przeczytasz w naszym kolejnym tekście z cyklu Najważniejsze wydarzenia tygodnia.

Illuminar przejmuje były skład x-kom teamu

Illuminar Gaming w niesamowitym stylu powróciło na scenę CS:GO. Organizacja znana dotąd z wielu sukcesów w League of Legends zakontraktowała w ubiegłym tygodniu zawodników, którzy nieco wcześniej stali się bezrobotni za sprawą połączenia się x-kom teamu z AGO Esports.

Illuminar przejmuje były skład x-kom teamu!

Virtus.pro pokonuje Aristocracy w finale PLE

Virtus.pro w wielkim finale Polskiej Ligi Esportowej Wiosna 2019 sprawnie pokonało Aristocracy, nie tracąc przy tym ani jednej mapy. Tym samym reprezentanci rosyjskiej organizacji wzbogacili się o 40 tysięcy złotych.

Virtus.pro znów na najwyższym stopniu podium! Ekipa Snaxa ogrywa Aristocracy w finale PLE

Kolejna zmiana w Virtus.pro

Zespół Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego zdecydował się na kolejną zmianę w składzie. Na ławkę został przesunięty bowiem Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty, którego będzie zastępować w najbliższym czasie Tomasz „phr” Wójcik.

Zmiana w Virtus.pro! OKOLICIOUZ ląduje na ławce rezerwowych

Team Liquid mistrzem ESL One Cologne 2019

Znamy zwycięzcę ESL One Cologne 2019! Team Liquid wygrał kolejny turniej, pokonując tym razem 3:1 wyśmienicie grający Team Vitality. Wygrywając w Niemczech, Jake „Stewie2K” Yip i jego koledzy doliczyli na konto zespołu łącznie 125 tysięcy dolarów nagrody, a także milion dolarów dzięki Intel Grand Slam.

Nie ma mocnych na Liquid! Zespół Twistzza wygrywa w świątyni Counter-Strike’a

Milion dla Liquid! EliGE i spółka w pięć miesięcy zamykają drugą edycję Intel Grand Slam

Astralis po raz pierwszy od roku poza podium rankingu HLTV

Kryzys w Astralis zaczyna się coraz bardziej pogłębiać. Duńczycy w ubiegłotygodniowym notowaniu rankingu HLTV po raz pierwszy od roku znaleźli się poza podium, zostając wyprzedzonym przez kolejno Team Liquid, ENCE oraz Team Vitality.

Astralis poza podium rankingu HLTV po raz pierwszy od ponad roku!

The International 2019 pobija ubiegłoroczny rekord puli nagród

Społeczność Doty 2 po raz kolejny z rzędu przyczyniła się do pobicia puli nagród na turnieju z cyklu The International. Na wszystkich zawodników tegorocznej edycji imprezy czekać będzie minimum 26 338 000 dolarów, a należy pamiętać, że do końca zbiórki pozostało jeszcze kilka tygodni.

The International 2019 z największą pulą nagród w historii Doty 2!

Triumfatorki DreamHack Showdown Valencia z biletem do Rotterdamu

Zawodniczki Beşiktaş Esports wygrały DreamHack Showdown Valencia 2019 i otrzymały tym samym miejsce na DreamHack Open Rotterdam 2019, gdzie zmierzą się z drużynami złożonymi z mężczyzn. Zwyciężczynie po długim kryzysie zdołały ostatecznie pokonać praktycznie wszystkie swoje rywalki i otrzymały tym samym aż 50 tysięcy dolarów.

Zawodniczki Beşiktaşu wystąpią na DreamHack Open Rotterdam!


Wszystkie artykuły z tego cyklu dostępne są pod tym linkiem.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Overwatch League żegna Atlantę. Faza ligowa trzeciego etapu za nami

Po dwóch dniach emocji Overwatch League żegna Atlantę, gdzie odbywała się druga w historii rozgrywek kolejka na wyjeździe. Najważniejszy jest jednak f...