fot. ESL/Adam Łakomy

Przed PACT pierwszy mecz w play-offach OGA Counter PIT

Za nami ESL One Cologne 2019 i Polska Liga Esportowa, ale nie znaczy to, że nic się dziś nie będzie dziać. W akcji zobaczymy bowiem reprezentantów Actina PACT, którzy zaczynają swoją przygodę z OGA Counter PIT Season 3.

Actina PACT vs Syman Gaming
20:00 (BO3)

Pierwotnie Polacy nie mieli brać udziału w zawodach, ale w ostatniej chwili organizatorzy dokooptowali ich w miejsce Tricked Esport. Dzięki temu to właśnie oni podejmą Syman Gaming, które powoli przygotowuje się do występu na Minorze CIS. Dla Ramazana „Ramz1ka” Bashizova i spółki będzie to zresztą jedno z pierwszych spotkań od czasu rozegranych jeszcze na początku czerwca eliminacji do wspomnianego wyżej turnieju, toteż trudno jednoznacznie określić, czego możemy się po nich spodziewać.

A PACT? Cóż, chimerycznie – w ostatnich dniach podopieczni Adriana „IMD” Piepera zmarnowali przecież ostatnią szansę na awans na Good Game League 2019, by potem dostać się do baraży o ESEA Mountain Dew League.

Rosyjskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Actina PACT a Syman Gaming obejrzeć będzie można na kanale RuHub na Twitchu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 1-7 lipca

Za nami bardzo intensywny tydzień, od początku do samego końca obfitujący w wiele rozmaitych wydarzeń mających miejsce zarówno na rodzimej, jak i zagr...

>