STS
fot. ESL/Adam Łakomy

PACT coraz bliżej powrotu do ESEA MDL dzięki wygranej z Ambush

Znamy już wszystkich uczestników ćwierćfinałów ESEA Advanced. Jako ostatni awans do najlepszej ósemki tych internetowych rozgrywek zapewnił sobie Actina PACT, który rozprawił się z Ambush Esport.

Actina PACT 2 : 0 Ambush Esport

(ESEA Advanced – 1/8 finału)
16 7 Vertigo 8 11
9 3
(4) 19 7 Nuke 8 16 (1)
8 7
 Inferno 

Podopieczni Adriana „IMD” Piepera niedawno zapewnili już sobie udział w barażach o awans do kolejnej odsłony ESEA Mountain Dew League, jednak wygrywając dywizję Advanced mogą zdobyć bezpośrednią przepustkę na zaplecze europejskiej czołówki. Polaków od tego sukcesu dzielą już tylko trzy spotkania, a wszystko dzięki zwycięstwu 2:0 z Ambush. Wbrew pozorom starcie z duńską piątką na pewno nie należało do łatwych. Mimo udanego początku PACT pierwszą część potyczki na Vertigo kończył z minimalną stratą do przeciwnika i tylko dzięki świetnej postawie w ofensywie zdołał wyjść na prowadzenie w całym meczu. Bój na Nuke’u również miał bardzo wyrównany przebieg, a o jego finalnym rozstrzygnięciu zadecydować musiała dogrywka. W tej na szczęście nasi rodacy ustawili w swojej obronie mur nie do przejścia i po jednym skutecznym ataku mogli cieszyć się z wygranej.

Kolejnym rywalem nadwiślańskiej formacji w fazie pucharowej ESEA Advanced będzie Gambit Youngsters. W dolnej części drabinki znajdują się natomiast ekipy takie jak Tricked Esport czy Nemiga Gaming.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rogue Esports Club bez porażki na półmetku Ultraligi

W dzisiejszych starciach w ramach Ultraligi mogliśmy doświadczyć rewanżu za pamiętny finał pierwszego sezonu rozgrywek. Lepsze po raz kolejny okazało...