fot. eLadies

Znamy harmonogram żeńskiego turnieju CS:GO eLadies!

Już za niewiele ponad tydzień będziemy świadkami lanowego turnieju CS:GO dla kobiet eLadies, w którym udział wezmą czołowe zawodniczki z Europy. Przedsięwzięcie organizowane przez Sandrę „fridę” Wojnowską ma na celu rozwój żeńskiej sceny esportowej w Polsce.

Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w imprezie już 19 lipca od godziny 14:00 do 19:00, gdyż wtedy będzie możliwość skorzystania ze strefy Free2Play i zapisu do turnieju 1vs1, który będzie miał miejsce następnego dnia.

20 lipca zmagania kobiet będziemy mogli oglądać już od godziny 9:00, a towarzyszyć im będą liczne atrakcje dla wszystkich uczestników, jak choćby „rozmówki z kobietami esportu”, w których udział wezmą m.in. Karolina Kałużyńska, Urszula Klimczak i Julia „bullet girl” Kurzyńska, czy wcześniej wspomniany turniej 1vs1 – wszystko zaplanowane zostało do godziny 20:30.

21 lipca będzie ostatnim dniem wydarzenia eLadies. Podobnie jak w sobotę, żeńskie batalie w CS:GO będą toczyły się już od 9:00. Ponadto odwiedzający będą mogli znów zmierzyć się w turnieju 1vs1 oraz obejrzeć showmatch, w którym zagrają influencerzy. Wielki finał zaplanowany został na 17:30.

Wydarzenie będzie miało miejsce między 19 a 21 lipca w obiekcie Concordia Design w Poznaniu. Na ten moment udział w zawodach, których pula wynosi 10 000 złotych, potwierdziło dziesięć formacji zarówno z Polski, jak i innych europejskich krajów.

Więcej aktualnych informacji na temat wydarzenia, znaleźć można na profilu eLadies na Facebooku oraz oficjalnej stronie internetowej.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Xerxe, Humanoid, Splyce, LEC 2019 Summer Split W3

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Top 5 akcji z trzeciego tygodnia LEC

Trzy tygodnie czekania wreszcie dobiegają końca. Już jutro rozpocznie się czwarty tydzień letniego splitu League of Legends European Championship, a m...