fot. eLadies

Zaprezentowano grupy eLadies Tournament

Już w ten weekend w Poznaniu odbędzie się eLadies Tournament, a więc impreza przeznaczona dla żeńskich drużyn CS:GO. Na kilka dni przed startem turnieju jego organizatorzy przedstawili podział na grupy, który będzie obowiązywał podczas pierwszej fazy rozgrywek.

Do stolicy Wielkopolski już wkrótce zjadą nie tylko polskie, ale również międzynarodowe formacje. Jedną z nich jest Team Benekt, który trafił do zbioru A razem z zawodniczkami AVEZ Female, a więc triumfatorkami zakończonych niedawno HIRO Quersus LG Mistrzostw Polski Kobiet w E-sporcie. Pierwszą grupę uzupełniają IGNITE, Invicta Gaming oraz ekipa Agnieszki „pasii” Olejnik – 40in90. Z kolei grupę B otwierają wicemistrzynie Polski z Białki Tatrzańskiej grające pod banderą Warriors Teamu. Martyna „iXoRia” Stróżyńska i spółka staną w szranki z Teamem Aces, Teamem FL, Teamem Baiters oraz Teamem Saiprah.

Podział na grupy na eLadies Tournament prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
40in90 Team Aces
AVEZ Female Team Baiters
IGNITE Team FL
Invicta Gaming Team Saiprah
Team Benekt Warriors Team

eLadies Tournament wystartuje 19 lipca i potrwa w sumie przez trzy dni. Przybyłe zespoły stoczą między sobą walkę o nagrody z łącznej puli w wysokości 10 tysięcy złotych. Więcej aktualnych informacji na temat wydarzenia znaleźć można na profilu eLadies na Facebooku oraz oficjalnej stronie internetowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro w top30 rankingu HLTV pierwszy raz od grudnia!

Po raz ostatni w czołowej trzydziestce rankingu HLTV Virtus.pro oglądaliśmy pod koniec ubiegłego roku. W notowaniu opublikowanym 3 grudnia polska form...