fot. AVEZ Esport

Dziś poznamy zwyciężczynie eLadies Tournament, w grze nadal cztery drużyny

Przed nami drugi i jednocześnie ostatni dzień eLadies Tournament. W grze o zwycięstwo pozostały już tylko cztery ekipy, ale ten stan nie potrwa długo, bo cztery rozegrane w kolejnych godzinach spotkania pozwolą wyłonić ten jeden zespół, który otrzyma tytuł mistrza całej imprezy.

Najbliższej tego sukcesu są Warriors Team oraz miks Julli „bullet girl” Kurzyńskiej, 40in90. Obie te drużyny potrzebują bowiem tylko dwóch zwycięstw, by wznieść w górę puchar, ale zanim którakolwiek z nich dostąpi zaszczytu gry w wielkim finale, musi pokonać tę drugą formację. Przegrany nadal będzie mógł jednak dostać się do decydującego spotkania, ale będzie musiał dokonać tego poprzez finał drabinki przegranych. W tym zaś zmierzy się z AVEZ Female lub też Teamem FL. W sumie czekają nas dzisiaj cztery pojedynki, z czego jeden odbędzie się w formacje BO1, trzy natomiast w systemie BO3.

Niedzielny harmonorgam prezentuje się następująco:

21 lipca
09:00 Warriors Team vs 40in90 BO3
09:00 AVEZ Female vs Team FL BO1
12:00 finał drabinki przegranych BO3
15:00 wielki finał BO3

Mecze obejrzeć będzie można za pośrednictwem kanału Łukasza „prawusa” Ganczewskiego na Twitchu. W puli nagród imprezy znajduje się 10 tysięcy złotych. Więcej informacji na temat eLadies Tournament znaleźć można na profilu eLadies na Facebooku oraz oficjalnej stronie internetowej.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny Major dla FURII i North? Pierwszy Major dla INTZ i CR4ZY?

Przed nami ostatni dzień amerykańskiego i europejskiego Minora. Niepewne swego losu nadal pozostają cztery formacje, z czego dwie z nich, FURIA Esport...