fot. ESL/Bart Oerbekke

Już dziś Youngsters może awansować do LOOT.BET/CS Season 3

Od zwycięstwa swoją przygodę z eliminacjami do LOOT.BET/CS Season 3 zaczęło Youngsters. Oznacza to, że miks Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego potrzebuje jeszcze tylko jednej wygranej, by zagwarantować sobie awans do online’owych rozgrywek o łącznej puli nagród w wysokości 30 tysięcy dolarów.

Youngsters vs Team Heretics
12:55 (BO3)

Tym razem rywalem Polaków będzie Team Heretics, który w poniedziałek miał trudną przeprawę z Copenhagen Flames. David „davidp” Prins i spółka wygrali bowiem dopiero po trzech mapach, chociaż niewiele brakowało, by już po drugiej opuszczali serwer jako pokonani. Dla graczy znad Sekwany nie jest to najlepszy prognostyk przed dzisiejszym pojedynkiem, chociaż z drugiej strony trudno też realnie ocenić jak mocne obecnie jest Youngsters. Wszak Polacy dopiero co niemalże całkowicie zmienili skład, wprowadzając do niego m.in. Michała „OKOLICIOUZA” Głowatego i Karola „tecka” Kapczyńskiego. Co więcej, chociaż ograli oni SJ Gaming 2:0, to pozwolili oponentom na naprawdę dużo, a trzeba pamiętać, że Finowie ostatnimi czasy nie zachwycając formą i to, co działało przeciwko nim, niekoniecznie będzie musiało działać przeciwko Heretics.

Transmisja z meczu między Youngsters a Teamem Heretics wraz z angielskim komentarzem dostępna będzie na kanale UCC League na Twitchu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – mecze rankingowe w Danger Zone wprowadzone!

Masz już na swoim koncie "globala" zarówno w klasycznych meczach turniejowych, jak i w trybie Skrzydłowy, a nadal ci mało? Nie obawiaj się, bo Valve p...