fot. ESL/Adela Sznajder

Vitality zgarnia ostatnie zaproszenie na BLAST Pro Series Moscow 2019

Poznaliśmy piątą i jednocześnie ostatnią zaproszoną formację, która weźmie udział w zaplanowanym na jesień BLAST Pro Series Moscow 2019. Tym razem wybór organizatorów padł na Team Vitality, dla którego będzie to pierwsza przygoda z organizowanym przez RFRSH cyklem.

Francuska formacja pojawiła się na scenie CS:GO zaledwie dziewięć miesięcy temu, ale bardzo szybko przebiła się do światowej czołówki. W efekcie dziś na swoim koncie ma m.in. triumf w lanowych finałach 7. sezonu Esports Championship Series, a także udział na Majorze Intel Extreme Masters Katowice 2019. Spora w tym zresztą zasługa zaledwie 18-letniego Mathieu „ZywOo” Herbauta, który już teraz uważany jest za jeden z największych talentów na świcie. To właśnie on przy wsparciu swoich kolegów umożliwił Vitality awans na drugie miejsce w rankingu HLTV, na którym znajduje się do dziś.

Na ten moment pewne gry na moskiewskim turnieju są takie zespoły, jak:

ENCE MIBR Natus Vincere
Ninjas in Pyjamas Team Vitality

Ostatnie wolne miejsce przypadnie w udziale zwycięzcy eliminacji dla strefy CIS. Samo BLAST Pro Series Moscow 2019 odbędzie się natomiast 13 i 14 września, zapewniając swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cheaterzy w Apex Legends będą dobierani do meczów z innymi oszustami

Oszuści to jeden z największych problemów, z jakimi borykają się deweloperzy takich gier jak CS:GO czy Apex Legends. Producenci drugiego z wymienionyc...