Za kilka godzin rozpoczną się play-offy drugiego sezonu Ultraligi, w którym zobaczymy sześć najlepszych polskich ekip League of Legends, które zmierzą się w ostatecznej walce o mistrzostwo i awans na prestiżową europejską imprezę, European Masters. Na początek jednak czekają nas ćwierćfinały, gdzie AVEZ Esport podejmie piratesesports, a Illuminar Gaming stoczy bój z PRIDE. Dlatego też na chwilę przed startem zmagań postanowiliśmy sprawdzić aktualną ofertę STS-u.

Jeżeli chodzi o pierwszy mecz, który rozpocznie się już dziś o godzinie 17:00, to miażdżącą przewagę wydaje się mieć na AVEZ. Sezon zasadniczy udowodnił, że Ośmiornice, zwłaszcza z Marcinem "bucu" Świechem w składzie, stać na naprawdę dużo. Obecny kurs na zwycięstwo AVEZ wynosi 1,30, natomiast wygrana piratesports wyceniona została na aż 3,15. Tak wysoki kurs może kusić do ewentualnego ryzyka, tym bardziej że Damian "Wysek" Adamczyk i spółka już raz udowodnili, że potrafią zaskoczyć, o czym przekonaliśmy się przy okazji spotkania z devils.one.

Nieco mniejsza różnica w ofercie jest w przypadku drugiego ćwierćfinału, w którym mierzą się drużyny z czwartego i piątego miejsca. Mimo to zdecydowana większość Graczy STS faworyta upatruje w ekipie Pawła "delorda" Szabli, na którą aktualny kurs to 1,50, natomiast na ich rywala – PRIDE – kurs wynosi 2,37. Taki stan rzeczy może wynikać z tego, że w trakcie ostatniego tygodnia zmagań iHG pokonało PRIDE, co dla wielu z graczy mogło być jasnym sygnałem, która z drużyn jest lepsza. Należy jednak pamiętać, że jutrzejsze starcie będzie rozgrywane na lanie, co może znacząco wpłynąć na dyspozycję każdej z drużyn.

Aktualną esportową ofertę bukmacherską STS sprawdzić można na tutaj. Z kolei transmisję z obu ćwierćfinałów oglądać będzie można na kanale Polsat Games. Więcej szczegółowych informacji na temat Ultraligi znaleźć można w naszej relacji tekstowej.