Wygląda na to, że już tylko nieoczekiwany zwrot akcji może zablokować transfer Vito „kNg” Giuseppe do MIBR-u. Jak podaje bowiem Jarek "DeKay" Lewis, negocjacje transferowe w sprawie 26-latka są już na ostatniej prostej, a drużyna Gabriela "FalleNa" Toledo zamierza skorzystać z usług Giuseppe już podczas BLAST Pro Series Moscow 2019.

Nie jest tajemnicą, że aktualny reprezentant INTZ Esports jest najpoważniejszym kandydatem do zastąpienia Marcelo "coldzery" Davida w szeregach MIBR-u. O takim rozwiązaniu spekulowano już od dłuższego czasu, a fakt, że kNg wreszcie uporał się z problemami natury wizowej, sprawia, że na drodze jego przenosin do trzynastej siły świata nie ma już żadnych większych przeszkód. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zbliżający się wielkimi krokami StarLadder Major Berlin 2019 będzie ostatnim turniejem zawodnika w barwach INTZ, gdzie spędził ostatnich dwanaście miesięcy. Wicemistrz PGL Major Kraków 2017 w składzie formacji zarządzanej przez Immortals zajmie miejsce Wiltona „zewsa” Prado, a więc jej trenera oraz tymczasowego następcy coldzery.

Jeżeli powyższe doniesienia potwierdzą się, skład MIBR-u na BLAST Pro Series Moscow 2019 będzie wyglądał następująco:

  • Gabriel „FalleN” Toledo
  • Fernando „fer” Alvarenga
  • Epitácio „TACO” de Melo
  • Lucas „LUCAS1” Teles
  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Wilton „zews” Prado – trener

BLAST Pro Series Moscow odbędzie się między 13 a 14 września. Sześć zespołów rozdzieli między sobą nagrody z puli 250 tysięcy dolarów, a część z nich będzie miała okazję sięgnąć po kolejne punkty w rywalizacji o wylot na światowe finały serii organizowanej przez RFRSH Entertaiment.