AGO
fot. DreamHack/Adela Sznajder

adwokacik i Izako Boars przed decydującymi meczami w LOOT.BET/CS

Pora na ostatni dzień fazy grupowej LOOT.BET/CS Season 3. To właśnie dziś poznamy komplet uczestników play-offów tych internetowych rozgrywek. W gronie zainteresowanych są dwie polskie formacje – adwokacik i Izako Boars, które tego popołudnia stoczą decydujące o awansie boje.

Jako pierwszy w akcji zaprezentuje się adwokacik. Miks Grzegorza „SZPERO” Dziamałka czeka bez wątpienia trudne zadanie, bo na jego drodze stanie Team Heretics. Francusko-belgijska piątka walczy obecnie w barażach o ESL Pro League i wczoraj sensacyjnie pokonała zarówno Ninjas in Pyjamas, jak i Windigo Gaming. Polacy nie będą więc faworytem, jednak nie byli także we wczorajszym pojedynku przeciwko Winstrike Teamowi, a jednak wyszli górą z tej konfrontacji. Zastanawiający jest za to fakt, że Heretic o godzinie 15 planowo ma rozpocząć spotkanie o udział w EPL – co więc w przypadku, w którym starcie z adwokacikiem miałoby trwać dłużej niż przewidują organizatorzy?

Po adwokaciku szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma Izako Boars. Popularne Dziki zmierzą się z Unique Teamem i, podobnie jak w przypadku wyżej omawianego starcia, zwycięstwo zapewni przedstawicielom organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego promocję do fazy pucharowej. Rosyjsko-łotewski skład z pewnością jest rywalem w zasięgu graczy znad Wisły, choć warto przypomnieć, że reprezentująca region CIS drużyna niedawno pojawiła się na berlińskim Minorze. Tam jednak jej przygoda zakończyła się już po dwóch meczach. Trudno więc wyrokować, jaki przebieg może mieć dzisiejsze spotkanie.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

16 sierpnia
12:30 adwokacik vs Team Heretics BO3 transmisja
15:30 Izako Boars vs Unique Team BO3 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najjaśniej błyszczące gwiazdy. Top 5 zagrań ósmej kolejki LEC

Dzisiaj rozpocznie się ostatni tydzień zmagań w ramach LEC 2019 Summer Split. Wraz z jego zakończeniem poznamy ostateczny wygląd tabeli europejskich r...